Wpis z mikrobloga

  • 7
@MrPickles nowe zasady obsadzania stanowisk w związku - lowczy krajowy ma być wybierany przez ministra, jak też rada i lowczowie okregowi - mogą to być ludzie w żaden sposób nie związani z myślistwem. Do tego mają zamiar zabrać nam obowody które dzierzawimy i na nowo to ustalić. Więc wielu z nas straci swoje łowiska a w nich urządzenia łowieckie, stanice myśliwskie itp.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: to teraz juz nic nie wolno upolityczniac? wszystko samowolka, a kazdy protest to przeciw upolitycznianiu? co sie porobilo... jakby tak podjac takie dzialania we Francji to, to panstwo by sie rozpadlo bo jest tak upolitycznione
  • Odpowiedz
  • 0
@Menypeny powiedz mi jakim prawem ktoś kto nie zna się na gospodarce łowieckiej ma decydować o myslistwie w Polsce? To tak jakbyś nie mogła głosować na prezydenta tylko unia ci wybiera i koniec kropka. Nie ważne czy to byłby Polak ważne że można kolegę wsadzić na stanowisko
  • Odpowiedz
powiedz mi jakim prawem ktoś kto nie zna się na gospodarce łowieckiej ma decydować o myslistwie w Polsce?


@dorotka-wu:

A jakim prawem gospodarką polski rządzi historyk?
A jakim prawem sądownictwo "reformuje" politolog?

Takim prawem, że to zamierzona polityka zemsty na ludziach którzy coś umieją.
  • Odpowiedz
@The_Orz: @dorotka-wu: właśnie w tym problem. Dlaczego gospodarka Polski nie może rządzić ktos kto na tej gospodarce się zna? Dlaczego za sądownictwo nie może odpowiadać ekspert ze studiami prawniczymi? Niewiele się zmieni na lepsze, dopóki będą takie kwiatki...
  • Odpowiedz
@dorotka-wu:

póki nie dotyka to mnie to jakoś osobiście to miałam w nosie ale teraz...

Standardowo, nasza chata z kraja... niestety myśliwi nie są naturalnymi wyborcami pisu i jest ich na tyle mało i sa na tyle nielubiani przez gawiedź ze można ich sprzedać za trochę stanowisk dla miernych, biernych ale wiernych.
  • Odpowiedz
Mają takie prawo i dołączam się do protestu. Jak można dobrowolne stowarzyszenie ludzi zawładnąć pod skrzydła partii. Nowe stołki do obsadzenia. . . za pieniádze członków stowarzyszenia.... Teraz wypadałoby żeby ministerstwo płaciło.Oczywiście z budżetu państwa. Nowy program myśliwyplus
  • Odpowiedz