Wpis z mikrobloga

@rskkk: Ta, będą też SBC o losowego wymiennego otw zimowego. W wymaganiach spodziewam się Ifa, OTW i overalla 83. Będą też SBC o losowego wymiennego otw letniego. Tu też spodziewam się, że będą wymagali Ifa, OTW, ale overall będzie 84.

I ligi dziś wchodzą. Obstawiam bundes+szkocja/japonia.
@rskkk: nie, ptg to bez sensu.

Belgijska będzie ostatnia razem z angielską. Dla powody: najlepsza ze słabych oraz po drugie Niemcy leżą za blisko Belgii. To tak jak by dali angielską i szkocką razem.
@Veyn: rok temu dawali na początku chyba francuską i belgijską, czy się myle? Kryterium geograficzne bez sensu :P

PTG właśnie z sensem - działa identycznie jak OTW w końcu.
@Veyn: nowe PTG nie wejdą raczej w ogóle :P
tak rzucam tylko generalnie, karty w 3/4 przypadków kompletnie nie przydatnie, więc who knows.

@Bobokkk: Path to Glory. Karty dostają upgrade'y razem z IF'ami, iMOTM'ami itd. Działa tak samo jak OTW, ale ma inny layout. Są to zawodnicy którzy walczą o miejsce w reprezentacji - np. Jesus, Varane czy Bakayoko mają te karty.
@chim3ra: jak myślisz, kiedy ceny tych kart będą najwyższe? Z jednej strony największy hype będzie dziś i jutro, z drugiej jeśli EA nie da jakichś specjalnych paczek to kart na rynku będzie coraz mniej
@chim3ra: ja zaczynam mieć wrażenie że trochę dałem ciała skupując też 84. Bo w tej cenie mogłem mieć 2x83, a sam zysk na jednej karcie może okazać się podobny, nie wierzę że 84 wystrzelą nagle do 7k. No ale nic, 83 mam dużo więcej :D