Wpis z mikrobloga

  • 50
Mirki z tagu #przegryw #tfwnogf #stulejacontent chce wam opowiedzieć czemu powinniście wyjść z przegrywu sami i czemu np taki ja nie jestem dobrym ziomkiem od pomagania z wyjścia z przegrywu (też na pewno macie takich kumpli jak macie w ogóle jakiś kumpli).

Mam takiego ziomeczka, generalnie gościu zajebiście spoko, mądry chłopak, 25 lat, obiektywnie patrząc to przystojny gościu, wydaje się być takim donżuanem podrywu. No ale nie jest, jest stulejcem, przegrywem i wszystkim innym skumulowanym w jego ciele xD
Na jego 25 urodziny #!$%@? mu strasznie zły numer ale już byli nam przykro patrzeć jak chodzi że spuchniętym wacem więc... Zadzwoniliśmy do typiarki z #roksa, wybierałem starannie, żeby była niegłupia, w jego wieku i taka ładna, ładniutka. Sukces, znaleźliśmy i ustawiamy akcję, że idzie z nami do klubu jako tajna agentka i ma się dać poderwać lub sama poderwać naszego ziomka. Oczywiście cała akcja przebiegła wyśmienicie i warte było to 1200zl i kieszonkowe na drinki bo takiej podjarki nie widziałem na jego ryju nigdy xD oczywiście nic dalej nie wie o tym bo by chyba się powiesił ale chyba zyskał na samoocenie i coś tam potrafi wybzikac.

Trochę ##!$%@? #truestory #heheszki
  • 16
  • Odpowiedz