Wpis z mikrobloga

Mirko dopomóż! Chce kupic mojemu różowemu zegarek DW na urodziny. Chodzi konkretnie o model Classic Southampton. Na stronie producenta kosztuje 605zl i tu moje pytanko, są jakieś legitne sklepy gdzie znajdę lepsza cenę? Na ceneo pokazało mi taki jak na picrel, mimo 1800 ocen na liście ceneo, to jakoś ciężko mi uwierzyć w wiarygodność sklepu. Będę wdzięczny za pomoc :)

#zegarki #watchboners (nie zabijcie) #pytanie #kiciochpyta
poke_puke - Mirko dopomóż! Chce kupic mojemu różowemu zegarek DW na urodziny. Chodzi ...

źródło: comment_2WnQuBtHO6FliKrAZaZv6n7HJPz3gKPH.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: to ja wspolczuje kobiety i w sumie beka z ciebie typie, ze sobie dajesz jak #!$%@? wchodzic na glowe. jak moja mi powiedziala, ze jej sie DW podobaja to ja wysmialem, powiedzialem ze jest #!$%@? i niech sobie takie gowno sama kupuje. nastepnie wytlumaczylem jej jakie gowno to jest, przytaknela mi, przeprosila (bo w sumie baby to jak sroki, widza, ze ladne to chca i #!$%@?), a nastepnie wspolnie
  • Odpowiedz
  • 4
@DestroDevil: mam jeszcze półtora miesiąca, także bez presji, ale raczej i tak kupie tak jak planowałem, bo to ma być co jej się podoba i bardzo chciałaby mieć, a nie to co wykopkom :)
  • Odpowiedz
@poke_puke: nie słuchaj tych debili, dw jest Ok zbudowany i kosztuje tyle co wszystkie inne zegarki, buraki wydając 700zl musza kupić z milionem tarcz, kolorowymi wskazówkami i paskiem takim super męskim.

Kup na amazon.de, ja dwa zgarnąlem za 70 i 80€
  • Odpowiedz
@poke_puke Kup normalnie na stronie Wellingtona i znajdź zniżkę u blogerek. Wiem że stylizacje miała jakąś zniżkę na nie. Zresztą co druga z nich ma. A nie cuduj. Pokaz jej też inne modele. Za troche ponad 500 jest tyle ładnych modeli. Nawet za mniej są ładne.
  • Odpowiedz
@riseno: Wspołczuję ci kobiety, że musisz się z nią tak obchodzić jak z jajkiem. Jak moja powiedziała że ma ochotę na reddsa, to złapałem ją za włosy i #!$%@?łem wahadło na łeb. Potem wsadziłem jej głowę pod wodę i trzymałem około 3 minut, tłumacząc że takie szczyny to daje się świniom na wsi i że ma kupić jakiś specjał z browaru koczkodan albo niech #!$%@?. Po godzinie śmialiśmy się z
  • Odpowiedz