Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem #sluchawki KZ ZS5, dobrałem do tego pianki comply T400 i srebrny kabel słuchawkowy.
Cudów się nie spodziewałem. Dodatkowy kabel potraktowałem jak zapas a nie coś co odmieni dźwięk a gąbki z wygody.

Stockowo grają bardzo fajnie. Trochę zbyt duzo basu, lekko za cieżko do mojego rodzaju muzyki, ale... postanowiłem sprawdzić drugi kabelek z piankami.

Od tego momentu mogę powiedzieć, że przekroczyły moje oczekiwania. Grają dużo jaśniej, bas nie jest rozlany. Odpowiada mi zdecydowanie. Świetny zakup za takie pieniądze.

#gearbest #chinskiecuda
  • 22
@marek-wozniak-750: z ciekawości podpiąłem do soundblastera i odpaliłem sobie parę kawałków we flacu. Utwierdziłem się w przekonaniu, że jak dotąd ten zakup przyniósł najwięcej miłego zaskoczenia. Jest jeszcze lepiej. Ciekawe jak będą grać po wygrzaniu, może być tylko lepiej.
@Felonious_Gru: nie potrafię ci wyprowadzić wzoru i pokazać matematycznie, ale co w tym dziwnego, że rodzaj i jakość kabla słuchawkowego/głośnikowego wpływa na dźwięk? To tak jak cisnąć bekę z tego, ze rodzaj opon ma wpływ na trakcję pojazdu.
@Felonious_Gru: jednak ma i tak jak podchodziłem do tego z przymrużeniem oka, tak teraz jestem przekonany o tym, że był to dobry wybór bo różnica jest diametralna. Pisali o tym na forach, ale w internecie już nieraz spotkałem bzdurne opinie dotyczące dźwięku.