Wpis z mikrobloga

Mireczki, poszukuję jakiegoś fajnego, niedrogiego radia do samochodu ( #audi a3 8l). W moim obecnym poszedł procesor i nie da się pogłaśniać. Wymagania? Jak już kupuję to żeby było USB i AUX, obecne radio jest nawet na kasety, więc naprawdę nie potrzeba mi do szczęścia dużo. Może być coś w czerwonym podświetleniu, to będzie pasowało do reszty.

#radio #caraudio #samochody
  • 19
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: w aucie słucham głównie radia, mam oryginalne głośniki, nie potrzebuję jakiegoś basu, bo to nawet nie pod mój gust, chce żeby grało i dalo się operować dźwiękiem (teraz się nie da, działa zero -jedynkowo, albo nic, albo maks). Wydaje mi się że nawet za 2 stówy będzie lepsze niż oryginalne radio z 18 letniego audi ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@MaKor: z tymi głośnikami to sprawdź zanim kupisz adapter. Taka sytuacja zdarza się jak jest fabryczny subwoofer bo on ma oddzielny wzmacniacz - ale to tez nie jest reguła bo czasem nawet pomimo subwoofera grają 4 głośniki z radia (chyba tak jest w Bose)
  • Odpowiedz
@MaKor: Jeśli nie zależy ci na konkretnej firmie, albo na jakieś super ultra zajebistej jakości dźwięku (ja nie jestem jakimś melomanem, ale nie narzekałem w żaden sposób), to mogę ci polecić radyjko za ok 300zł, które posiada CD/MP3, AUX, USB, SD i Bluetooth. Korzystałem 2 lata i mogę polecić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz