Wpis z mikrobloga

Cześć!

Organizuję drugie #rozdajo. Tak jak ostatnio, do oddania jest klucz do gry Destiny 2 aktywowany w GeForce Experience.

Oryginalnie grę da się aktywować tylko z GTX 1080 lub GTX 1080 Ti.

Jeśli nie jesteś posiadaczem takiej karty graficznej, również masz szansę na wygraną!
W takim wypadku będziesz musiał:
1. Zmienić hasło do GE,
2. Podać mi login i hasło do GE,
3. Zaloguję się i aktywuję grę na Twoim koncie, a następnie się wyloguję,
4. Logujesz się na swoim koncie GE i ponownie zmieniasz hasło,
5. Aktywujesz posiadaną kopię Destiny 2 na koncie Blizzard.

Warunki:
1. Zielonki nie biorą udziału,
2. Jeśli nie masz GTX 1080 (Ti), a nie podobają Ci się instrukcje powyżej: nie plusuj,
3. Losowanie odbędzie się dzisiaj (31.01.2018), w godzinach 20:00-21:00 (w zależności od dostępnego przeze mnie czasu),
4. Do losowania użyję #mirkorandom.

  • 25
@sorhu: jeśli nie jesteś posiadaczem GTX-a 1080, to inaczej nie da się aktywować tej gry, tak jak u kogoś kto takową ma. Nie bez powodu w pierwszym punkcie pisałem o zmianie hasła... Możesz później do niego wrócić.
@CyberDeath: Polecam tego Mirka, poprzednie rozdajo zgarnąłem ja. Akurat nie musiałem kombinować z kontem GE bo mam 1080.
@sorhu: A co masz na tym koncie GE takiego? Gra jest przypisywana do konta Blizzard, do którego danych nie podajesz.
@sorhu: Generalnie zgadzam się z Tobą. Mimo tego, chciałem zaoferować udział w losowaniu osobom, które nie posiadają GTX-a 1080. Do tego napisałem o podwójnej zmianie hasła właśnie po to, aby nie wyciekło ono w niepowołane ręce.
@sorhu

Przychodzisz tu i płaczesz o passy do jakiegoś gówno-konta xD
Ziomeczek robi fajne rozdajo, więc jak ci nie pasuje to wyjdź i nie udzielaj się, proste.