Wpis z mikrobloga

@NiebotycznyWojciech średni w fotoszop i illustrator, fotograf, umiem montować pompy wodne, serwisować je, znam systemy kasowe i magazynowe typu subiekt, proste pracę przy komputerze typu zdiagnozowanie problemu z siecią itp, wymiany części w komputerach, no umiem trochę rzeczy, głupio wypisywać tak bez zastanowienia.
@mechaos też szukam w tej branży lub w dziale zakupów, importu, zaopatrzenia, ale przyznam szczerze, że na #pracujpl jest duża konkurencja. Jeszcze są inne portale typu infopraca, a może nawet olx, chociaż myślę, że jeśli szukasz czegoś poważniejszego to jedynie pracuj.pl. zależy też wszystko ile masz doświadczenia :)
@mechaos: Na tych wszystkich portalach i tak ogłoszenia się powtarzają. Za każdym razem jak szukałem pracy to widziałem wszędzie to samo, więc to nie ma znaczenia w sumie gdzie szukasz, a najlepiej zapisz się po prostu do newslettera na którymś z tych portali i go odpowiednio skonfiguruj, tak żebyś dostawał na maila ogłoszenia z branży, która Cię interesuje, wysyłaj CV wszędzie tam gdzie by Ci pasowało pracować i szybko coś znajdziesz.
@mechaos aic S.A. kurs spawania w zamian za lojalka zapewniona praca . Jako swiezak co nic nie będzie potrafić masz 3100/3300 brutto plus możliwości nadgodzin. Jak nie jesteś #!$%@? to 3000 wyciągniesz . Jak masz samozaparcie i więcej pozostajesz to 4000-4500 netto