Wpis z mikrobloga

  • 288
Mircy zczajcie jaka #creepy akcja przed chwila. Jest chwila po 3 wiec godzina duchow mocno. Okno z sypialni wychodzi na szkole (chyba gimbaza) i tam we wszystkich oknach ciemno za wyjatkiem jednego. Stoje na fajce na balkonie i tak patrze w to okno a tam jakis czlowiek przeszedl (ʘʘ) no myslalem ze umre na zawal. Na szczescie mysle ze to sprzataczka albo jakis inny konserwator, ale strachlem srogo... #creepystory #truestory
Sloneczko - Mircy zczajcie jaka #creepy akcja przed chwila. Jest chwila po 3 wiec god...

źródło: comment_NZh6dkC2to28ACwXAiOu8XSZCOUiefYQ.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Sloneczko: Ja gdybym był sprzątaczka / konserwatorem w szkole i miałbym tam w nocy siedzieć to bym pozapalał światła na wszystkich korytarzach.. :D
A tam tylko jedno zapalone
  • Odpowiedz
  • 2
@Sloneczko wlasnie mialem pisac widac ze kolega sprzed informatyzacji :D ja na to wpadlem bo w gimbazie mialem w klasie takiego delikwenta co laptopa powinął xd
  • Odpowiedz
@Sloneczko: konserwator/palacz/sprzątaczka, tak sprzątaczki mają czasem nocki w szkole np. przed jakimś wydarzeniem. Spędziłam z mamą niejedną noc w szkole, byłam super wtajemniczona we wszystkie pomieszczenia i gówniaki mi zazdrościły ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz