Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: nie do końca, bo platynuje w dwa tygodnie i sprzedaje ze stratą 30zł
i co teras? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jutro się pobawie z configiem kierownicy i tak dalej, może coś z tego wycisne, ale jak dla mnie jedzie się zbyt po szynach
@hesus_ipanienko Ja tam w nienawiści do 1 też zostałem wychowany xD dla mnie chyba nawet gorszy crap niż 2.
Jak masz kiere to polecam spróbować AC, na konsole całkiem tanio da się wyrwać, ma mnóstwo osiągnięć i różnego rodzaju wyzwań do nabijania punktów. Fizyka dwie klasy wyżej niż Project Crap 2
@TheSznikers: @hesus_ipanienko Macie porównanie do GTSport? Nie warto w ogóle kupować PC2? Szukam fajnej gry wyścigowej bardziej dla jeżdżenia dla przyjemności i cieszenia przede wszystkim oka niż hardkorowej symulacji, mam trochę sentyment do Gran Turismo ale własnie zastanawiam się nad Project Cars, nie warto totalnie?
@Nixon52: Ściągnij sobie demo PC2 i zobacz, jest na psn. Osobiście uważam że jest to okropne gówno. Od grafiki zaczynając bo chyba rozdzielczość to 800x600 i kończąc na prowadzeniu bo jest mocno nfsowe