Wpis z mikrobloga

Ze starym wypiliśmy i z wujkiem zero-pięć... Trzy zero-piątki na trzech, była godzina druga w nocy, iii mój stary miał nową kobietę. I mówił mi.. Mój stary miał nową kobietę i mówił mi że jest w porządku. Ja mówie "co ty p--------z, ta suka cie j---e na kase" On wstał, stary wstał i mówi - co ty k---a gnoju? i łape do mnie wystawiał, chciał mi liścia w-----ć. A ja go na p---e, fast attack, b---a w oko k---a, na brzuch. oddechu nie mógł złapać, sweter miał na sobie, na łeb mu sweter założyłem, b---y od dołu mu walę na nos. Wujaszek nas ro-rozdziela, ja miałem tą koszule co na dziwkach byłem z guzikami, i tak mnie szarpał że mi wszystkie guziki z koszuli wypadły. Ale n-------m go, i babka mówi.. babcia wychodzi, bo tam mieszkała u ojca "co?! napiliście się?! to w---------j do domu - do mnie mówi. mówię - już się ubieram, ale wziąłem noża z kuchni... wziąłem noża z kuchni i mówie "z--------e was wszystkich k---y" i c--j, i ona powiedziała i c--j, odłożyłem tego noża, na drugi dzień przychodze do starego z flachą zero-pięc bo resztka pieniędzy zostala, patrze stary na kacu leży na łózku, p---a pod okiem, a ja do niego... ode mnie tą p---e pod okiem miał - mówię flache na zgode przyniosłem. on mówi - cooo? coooo?. mówie no flacha na zgode, wstawaj pijemy, i siedziałem z nim piłem wódkę przy stole i patrzyłem na jego p---e pod okiem a on mówi - z czego się k---a śmiejesz, ja mówie posiniało mówie hehehe, a tą p---e pod okiem miał ode mnie.

#danielmagical #rafonix #patostreamy #rafatus #gural
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pqp_1: Chwila chwila ten koleszka pisał o tym samym--> ..dzesterrr 1 dzień 1 godz. temu via iOS +4
Ze starym wypiliśmy i z wujkiem zero-pięć... Trzy zero-piątki na trzech, była godzina druga w nocy, iii mój stary miał nową kobietę. I mówił mi.. Mój stary miał nową kobietę i mówił mi że jest w porządku. Ja mówie "co ty p--------z, ta suka cie j---e na kase" On wstał, stary wstał
  • Odpowiedz