Wpis z mikrobloga

@Deskaaa: muszę obejrzeć filmy z żółtymi napisami najpierw. Ale pamiętam w sumie jeden, pani na technice w gimbazis puściła nam o tym, że WTC to był przekręt Żydów
  • Odpowiedz
@k1fl0w: ty się nie śmiej, wychowałem się na terenie górzystym, obok miałem góry stołowe, jestem Szerpą Gór Stołowych, wspinaczka na szczyt jest ciężka nie ma to tamto
  • Odpowiedz
  • 15
@RedBulik: gdyby Rob miał więcej tlenu to by żył, a tak się zmachał za bardzo. Szkoda Douga, spoko chłopina był, z marzeniami i w ogóle, zginoł robiąc to co kocha.
Poza tym film udowadnia, że bez sensu były te pomysły na ratowanie Tomka, no sorka, trochę dużo za późno
  • Odpowiedz
  • 0
@Reepo nic osobistego, tak mi się przypomniał ten meme.
A co do gór stołowych, to też bywałem w sumie to cała kotlinę Kłodzką i okolice przeszedłem.
Expertem nie jestem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 3
@k1fl0w: jak to nie osobiste, podważasz moje bycie ekspertem. Ja uważam, że dzięki temu filmowi w końcu zrozumiałem o co chodziło tym wszystkim himalajskim ekspertom z wykopu, nagle wszystko jest jasne jak słońce padające na Mount Everest. Cholera, myśle, że z tyloma ludźmi można robić Wykop Mount Everest Expedition i wbić zamrożonego rogala w szczyt
  • Odpowiedz
@Reepo: 1. Ekipa z Everestu miala tlen. Ten pokazany w filnmie co niby sprawdzal butle i powiedzial ze nie ma mial objawy choroby wysokosciowej i juz nie kontaktowal. To byly pelne butel z tlenem.
2. M. Bukreev wszedl i zszedl bez tlenu w Everescie, pozatym jeszcze potem kilka razy wracal sie po niedobitkow
3. Ekipa z Everestu to byla zbieranina, tzw wyprawa komercyjna. Zaawansowani himalaisci nie uzywaja tlenu podczas wspinania tylko
  • Odpowiedz
@Reepo: otusz nie. widać, że oglądałeś z napisami. ja oglądałem bez napisów i wiem, że WŁAŚNIE LEPIEJ BEZ TLENU, BO JAK CI SIĘ TEN TLEN SKOŃCZY, TO PSZYPEX.

  • Odpowiedz