Wpis z mikrobloga

@corey53: to jest ubaw ze slepiej wiary w "cyfrowe zloto", kazdy ogarniety zaklada stop lossy, tylko na wykopie panuje jakas dziwna nagonka na tych ktorzy ratuja aie przed calkowita utrata kapitalu.
Naogladaja sie na youtubie zukiewiczow i innych naganiaczy i slepo wierza w ich slowa.
@Tomek1607: Ci co kupili za 19k i tak zarobią. Takie moje zdanie. Pisałem kiedyś po pierwszej wielkiej górce z Januszem, który kupił dużo za sporo ponad 1k. Sprzedał wszystko ze stratą, bo chciał firmę zakładać. Szkoda że nie hodlował... Teraz znowu mamy Januszy którzy stracą i którzy zarobią. Znowu pieski takie jak ty żałosne, głośniej szczekają z zazdrości, że bitków nie mają i marzą żeby cena spadła. Ciągle to samo:)
@pawe88 nie trzeba paru lat. Ja zacząłem w sierpniu. Wkład wyjety w grudniu. 300% wkładu ciągle w grze. Tak współczuję tym którzy włożyli po19k, ale z drugiej strony ciągle trabimy żeby nie kupować na raz, tylko rozłożyć większe zakupy na kilka tygodni/miesięcy. Wtedy nawet przy największym pechu pierwszy zakup był by po 19k, następny po 16k i kolejne powiedzmy 2 po 10k. Czyli jak ktoś jest dzisiaj w plecy 40%, to znaczy
Ci co kupili za 19k i tak zarobią. Takie moje zdanie. Pisałem kiedyś po pierwszej wielkiej górce z Januszem, który kupił dużo za sporo ponad 1k. Sprzedał wszystko ze stratą, bo chciał firmę zakładać. Szkoda że nie hodlował... Teraz znowu mamy Januszy którzy stracą i którzy zarobią. Znowu pieski takie jak ty żałosne, głośniej szczekają z zazdrości, że bitków nie mają i marzą żeby cena spadła. Ciągle to samo:)


@Tomciox: Ohh
Pobierz N.....e - > Ci co kupili za 19k i tak zarobią. Takie moje zdanie. Pisałem kiedyś po p...
źródło: comment_JkDgomv9YtIKeIxPiYNWmrGfbXUvV03f.jpg
@Tomciox: łohoho zaczyna się. Nie jestem dzieckiem, żeby ruszały mnie te kwoty, natomiast ty ewidentnie umysłowym gimbem jesteś. Popatrzyłem na twoje posty. Połowa to chwalenie się, a druga obrażanie innych.
Do tego jakieś pościki z gówno altami i #!$%@? zbroi, że btc spada. Sprzedawałeś na spadkach jak typowy gównotrejder, a robisz się na znawcę bo "kupowałem po 200". Chciałbyś być jak pawlo, jednak ci nie wyszło.
#!$%@? za dużo takich randomów