Wpis z mikrobloga

@Notabene:
Pokazał co miał pokazać i tyle. Nie wiem czego się spodziewał, że to wstęp do kariery p---o? Że trafił na żyłę złota i ludzie będą oglądać jak biega z chujem na wierzchu? Ludzie chcieli, żeby koleś się po prostu ostatecznie ośmieszył i on to zrobił.
Realia są takie, że odarł się z godności za marne grosze.
  • Odpowiedz
@Notabene: Jak dla mnie Wykop nie powinien wgl o nim wspominać, bo tak tylko nabijamy mu popularność... "nie ważne jak o Tobie mówią - ważne, że mówią", także jestem zdania, by po prostu totalnie o tej patologii zapomnieć i wysłać na dłuuuuuugie wakacje jak "Lucyfer, który zstąpił na ziemie..." (kto wie o co chodzi to pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
  • 4
@Snowden dzisiaj zarobił 16 zł. Czyli wielki c--j ;) ludzie już go nie wspierają. Nie są zainteresowani debilem. No cóż @Rafatus69 z----ł wszystko. Alkoholik i tyle. Na śmietnik Internetu z nim ;)
  • Odpowiedz
@Notabene: I tak się kończy "kariera" człowiek, który sprzedał wszystko co posiadał... nawet godność... ehh chyba urodziłem się zbyt późno, bo wgl nie rozumiem tej "patologicznej" społeczności... no cóż... lecę na Netflixa, by nie oglądać tej patoli ;)
  • Odpowiedz