Wpis z mikrobloga

Zdarzyło wam się kiedyś, że z konta bankowego zniknęła Wam pewna kwota, ale nie ma jej w historii? Od początku stycznia prowadzę skrupulatny budżet, liczę co do grosza, w budżet wpisuje nawet, że kupiłem sobie snickersa za 1,80 zł czy pryncypałki za 8 zł. Nie ma mowy o pomyłce. Pamiętam, że na koncie miałem xx20 zł, teraz mam xx00 zł. Nie ma tego w historii, żadna transakcja na karcie nie została wykonana (na przykład jakaś zapomniana subskrypcja). Mogę zgłosić reklamację, ale jaki mam dowód? Mój budżet domowy? To że pamiętałem inną kwotę na koncie? Trochę mnie to niepokoi szczerze powiem... Pytanie teraz, ile razy coś takiego mogło się zdarzyć, i tego nie zauważyłem? Ilu z Was się to przytrafiło i nie zauważyliście? Na razie nie chcę robić afery, bo może się jebłem, ale od czwartku nie wydałem ani grosza, a wtedy było na koncie xx20 zł.
#bankowosc #bank #pieniadze #nestbank
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agdybytak: za prowadzenie konta coś potrącają? Albo zabierają pewną kwotę jak nie wydasz odpowiedniej ilości pieniędzy? w pkobp jak wydasz mniej niż 300zł w okresie roz., to potrącają z konta ~ 7zł
  • Odpowiedz
@Basteq: Ale wtedy chyba widnieje to w historii?
edit: nestbank ma wszystko za darmo. Trochę kuleje ten bank, ale wkurzało już mnie to, że muszę pilnować tego, czy wydałem ileś tam kasy czy nie. Czasem po prostu nie chce wydawać kasy, albo nie ma mnie 3 miesiące w kraju i nie chce żeby mi ściągali kasę za kartę... Więc wybrałem ten nieszczęsny darmowy nestbank
  • Odpowiedz
@agdybytak: Pojawia się pytanie po co tracisz czas na to, pomylisz się i będziesz szukał dziury w całym. Przecież żydy z banku nie są na tyle głupi żeby odjąć ci coś z konta od tak, oni mają lepsze sposoby.
  • Odpowiedz
@agdybytak: raczej powinno, ale nie miałem jeszcze takiej sytuacji to na 100% Ci nie powiem., na koncie mam 2 widoki w sumie do wyboru - ogólny i szczegółowy. też coś takiego masz? może w szczegółowym będzie jakaś wskazówka, np. blokady, czekające płatności?
  • Odpowiedz
@agdybytak: możesz zabrać zły paragon, możesz nadpisać jakieś pole, możesz wpisać złą wartość, itp, itp. Ale nie, jesteś nieomylny, Ty takich ludzkich błędów nie popełniasz.
  • Odpowiedz