Wpis z mikrobloga

Tylko ok. 34 zł za fajny zestaw 20 przynęt dla wedkarzy. Możliwe 23 zł z punktami!

Czy są z nami wędkarze? :)

Zestaw 20 przyjęt. 2 rodzaje po 10 sztuk. Krótsze po ok. 6,5 cm), dłuższe mają ok. 9,5 cm). 2 zestawy ostrych potrójnych haków i pierścienia oczkowego na każdej przynęcie. Różne kolory przyjęt.

https://m.gearbest.com/fishing-baits-and-hooks/pp_706597.html?lkid=12858691

Tylko ok 34 zł [9,99 USD] obniżka 47%
Można też użyć punktów jak ktoś posiada i zejść nawet do ok 23 zł [6,99 USD]!

Dostawa za darmo

#gearbest #wedkarstwo #ryby #sebeksspoleca

sebekss - Tylko ok. 34 zł za fajny zestaw 20 przynęt dla wedkarzy. Możliwe 23 zł z pu...

źródło: comment_5KLl7XkOXOEtGphhJ0h4VV5imQaWMDo5.jpg

Pobierz
  • 5
@sebekss: Przynęty z chin trochę są trefne, zależy jak kto trafi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja kupując u nich woblery miałem masę niższą niż oni podawali, a ich przynęty gumowe są twardsze i sztywniejsze niż te dostępne u nas, aczkolwiek jak się trafi dobrą aukcję to można się obłowić :) Do dropshota trzeba uważać, gdyż można trafić gumę twardą tak,że przynęta nie pracuje w wodzie aczkolwiek, ostatnio
Mam te woblery. Nic nie warte. Ani jeden ani drugi model nie pracuje w wodzie jak trzeba. Do tego kotwice kruche - łamią się przy byle rozgięciu. Nie polecam! Woblery z Chin to loteria. Z mojego doświadczenia 50/50, że trafią się nadające do łowienia.