Wpis z mikrobloga

Teraz coś od siebie opowiem tym co pytają po co tam się pchali. Wiecie co to takiego posiadanie jakichś ambicji, celów w życiu? Sam na przykładzie wchodzenia na Rysy zimą wiem jak to jest. Trzy razy próbowałem wejść zimą i za trzecim razem się udało. Wewnętrznie pragnienie nie pozwalało mi zrezygnować z tego celu, udowodnienia sobie ze potrafię. A oni oda 3razy wyżej, robiąc coś o wiele bardziej spektakularnego. #gory #tatry #nangaparbat #wspinaczka
  • 20
@bnchx no właśnie sam nie wiem, szczególnie widząc sytuację w naszych górach na szlakach jaki jest poziom Janusz, ich ubioru i podejścia do gór. Ale to całkiem inny temat...
@Venro kto nie ryzykuje nie pije szampana, to samo mi możesz powiedzieć po co mi motocykl 180KM i tyle samo wagi... Bo lubię, bo jedni lubią grać w szachy, a inni wolą adrenalinę. Idąc takim tokiem myślenia jak Twój najlepiej tylko siedzieć w
@tabarok To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić w