Wpis z mikrobloga

@matiusmm: @ufos: @ulkaaa: @FranekSztajn: @Czajna_Seczen: @szukajek: @Hieronim_Berelek: @exploti: @bananowy_sok: @Markos90: @JesterRaiin: @KisielBB: @5th @albercikk @l_________________________________l @GeraltRedhammer @Archeolik @ozicc @Blackhorn @xDoko @Farrel @whocares @kasiknocheinmal @piglet @cofko @leslyxx @foksio @yagodah @rotfel @Luxik @worm @Destr0: @Shaki: @FilipChG: @Deszcz_kotletow: @witoldzik: @ostr: @szymon_jude: @kiwiki: @Vilmathien: @SPGM1903: @Ryu: @gram_w_mahjonga: @wieloczlek: @pandas: @siemanko: @Caroo: @steemm: @PanBulka: @Andr3v: @Husker: @relik39: @Keffiro: @sobed: @TellMeMore: @Pherun: @klocek_lego: @anaisse: @paszczur: @Sithis: @LibertyPrime: @Woody_90: @Vladarionpl: @cubEE: @homodeus: @orchis1565: @rudy2007: @Smookie: @parachutes: @Machiavelli: @icepopo: @maniaks: @turbosowa: @szczepqs: @uziel: @fafner: @jessica-nestryu: @m4kb0l: @TeczowyKucyk: @knysha:

Wykowiczki/Wykopowicze jest sprawa!

Mieliśmy z Dest0 rozmowę na temat teamtu Newsy z GoT. Wkurzające jest moim zdaniem to, że dostaję powiadomienie, w którym widzę, że ktoś napisał jakiegoś newsa na temat GoT, otwieram to, a tam jakiś nieśmieszny filmik. Proponuję, żeby zrobić osobny temat: 'Humor, ciekawostki itp. z GoT'. Co Wy na to?
  • 28
@PanBulka: Nie czytam tego tematu, nie czytam postów, ogólnie nic nie czytam kiedy widzę zaznaczone milion nicków, nie chcciałem tego zaproszenia do dyskusji a mnie zaprosiliście. Chcę się odpisać, traktuje to jako SPAM. I dajcie mi żyć !