Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
Aktualizacja beta 0.5.2 #otwartywykopmobilny
- @Kroguc dodał tryb AMOLED
- Dodałem zwijanie komentarzy w linkach, picrel
- Dodałem nowe ustawienia: Zwijanie obrazków, wysokość na której ma się obrazek zwinąć (w %), wyświetlanie obrazków w trybie mniejszych miniaturek. @taxi20 @bersia @Komentator_Internetow @radziuxd
- Dodałem oznaczanie odwiedzonych linków
- Ekran podglądu obrazków został przepisany, od teraz zapisywanie gifów działa poprawnie, a obrazki indeksują się w galerii. mdczaplicki / github
- Poprawiłem błąd z restartowaniem aplikacji przy uruchomieniu z ikonki @Amdy @alkoholyk
- Dodałem listę obserwowanych tagów w zakładce "Mój wykop"
- poprawiłem dublujące się wpisy @unnamed89
- rozszerzyłem readme na githubie
Github: https://github.com/feelfreelinux/WykopMobilny/
Proszę o zgłaszanie błędów pod tagiem #owmbugi
  • 29
Wołam zainteresowanych (62) z listy OtwartyWykopMobilny
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @feelfree @HetmanPolnyKoronny @kacperski1 @MadIen @harry-potter @lewymaro @rudy103 @poje_bant @Pawlis @pzqmoxwn @Muci3k @anwaro @Airwaves @Madeinchina @boradacz @upiorny @Robsenovsky @devillikeme @Twinkle @Mu_H @Theia @dajpandolara @pavaczek @p98 @BlackLadybug @pciem @mydailymemes @adamooo121 @PanKszysiu @xMrWywroteK @mich_al @Ponek @SmallCaracan @powalacz @reazer @DupaJasia_ @m_bielawski @meetom @Jakses @ashmedai @esqr @aro84 @
@feelfree: dzięki wielkie za zwiększenie padding-left ( ͡ ͜ʖ ͡) i za wszystkie inne zmiany.
W sprawie appki, czemu właściwie Kotlin a nie czysta Java? Jak patrzyłem na ten kod to wyglądał mi (nie pisałem w Javie od lat) na znacznie bardziej zawiły niż zwykła, czysta Java.