Wpis z mikrobloga

Mirki, poradźcie. Kupiłem do domu #netflix, jeden z ekranów dałem rodzicom - typowi ludzie ok. 55-60 lat. Jak na razie wynalazek do nich nie przemawia, obejrzeli sobie serial #thecrown i na tym ich przygoda z tym serwisem się skończyła. Wiecie jak to z takimi ludźmi jest, póki nie pokaże im się, że da im to korzyści, to się nie przekonają i oglądają syf z TV. Podrzućcie jakiś #film lub #seriale, które mogą wpaść w gusta ludzi nietolerujących żadnego SF itp. Nie tolerują seriali typu Dr House, Dexter itp. Do gustu im przypadł np. #breakingbad czy wspomniany już The Crown.
  • 12
@Sebgat: Moja Mama wciągnęła się w kryminały i crime drama. Szczególnie polecam; Line of duty, Happy Valley, River, Manhunt: Unabomber, Trapped. Krórkie sezony, ciekawa intryga i powolna, gęsta ale wciągająca atmosfera okazała się sukcesem :)
@Sebgat: Z niewymienionych wcześniej polecam The Good Place, Mad Men, American Crime Story o sprawie OJ Simpsona, Alias Grace, może Weeds albo Better Call Saul skoro Breaking Bad się podobał.
Jeżeli zainteresowałyby ich true crime dokumenty, to Netflix ma fajne - Making a murderer, The Keepers, Amanda Knox.