Wpis z mikrobloga

Pawłowicz straciła pracę za swoje skandaliczne wypowiedzi dot. śmierci 14 letniego geja ! BRAWA DLA UCZELNI ZNALEZISKO

"Liberalno-lewackie środowiska propagują wśród dzieci i młodzieży nienaturalne postawy i relacje" - tak Krystyna Pawłowicz skomentowała s---------o nastoletniego Kacpra. Około 2000 osób, w tym ponad 200 uczonych, podpisało się pod apelem z prośbą o interwencję w sprawie posłanki. Jest efekt: Wyższa Szkoła Administracji i Prawa rozwiązała umowę z Pawłowicz za porozumieniem stron.

Takie postępowanie jest z kolei niezgodne z Kodeksem Etyki Pracownika Naukowego i budzi naszą niezgodę, jako środowiska ludzi nauki" - apelowali w piśmie, pod którym się podpisało około 2000 osób, w tym ponad 200 naukowców. Domagali się również ze strony Wyższej Szkoły Administracji i Prawa postępowania dyscyplinarnego przeciwko Krystynie Pawłowicz

Pani profesor zwróciła się do mnie z listem w tej sprawie i wyraziłam zgodę na rozwiązanie pracy za porozumieniem stron - mówi rektor WSAP dr Elżbieta Maria Łojko w rozmowie z TVN24. - Powinniśmy protestować przeciwko myśleniu w ten sposób o drugim człowieku, formując jakieś uprzedzenia - dodaje.

Posłannictwem nauczyciela akademickiego jest dbanie o etyczne postawy naszego środowiska i kulturę publicznych wypowiedzi. Dzisiaj mamy często do czynienia z sytuacją, gdy publicznie posługuje się argumentami poniżającymi i pełnymi nienawiści, zdarza się, niestety, że akademicy wypowiadają się autorytatywnie poza obszarem swojej komptencji –mówi w rozmowie z Wirtualną Polską.

- Ucieszyłem się, że pani Pawłowicz już nie uczy i nie przekazuje dalej swoich poglądów oraz ze słów pani Łojko, która wyraźnie potępia tego typu zachowania. Jestem szczęśliwy, że takie działanie, jak apel, może mieć sens - dodaje dr Urbanik.


#neuropa #lgbt #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #dobrazmiana
grubson234567 - Pawłowicz straciła pracę za swoje skandaliczne wypowiedzi dot. śmierc...

źródło: comment_KVaYtI80khXFR7Ksl40JQHBiFWo84hyx.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grubson234567: Czyli w końcu przestaną ją nazywać profesorem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo ona jest tylko profesorem nadzwyczajnym, więc skoro straciła stanowisko, to i rozumiem że ta "tytulatura" też już jej nie przysługuje?
  • Odpowiedz
@OjciecPodgrzybek: Niby jak to sprawdzic? Raczej nie miał w tym wieku chłopaka. Mozliwe, ze to propaganda lgbt. Przesladowany za "ciepłe" gusta i ubior a moze po prostu taki był i kręciły go dziewczyny a lewicowe srodowiska sie podpięly pod jego smierc
  • Odpowiedz
@kopytko1234: Oficjalnie, ani jej, ani takiemu np. lechowi kaczyńskiemu, poza murami uczelni tytuł nie przysługiwał. Btw. spotykałem doktorów habilitowanych, którzy nieludzko się oburzali, gdy tytułowano ich "doktorze" ()
  • Odpowiedz
@DominatorTerminator: Oficjalnie - doktorze habilitowany (trochę głupio). Jeśli ma tytuł profesora nadzwyczajnego/niezwyczajnego - w murach uczelni - profesorze. Grzecznościowo jest przyjęte mówić profesorze, choć to w dużej mierze zależy od uczelni. Np. niektórym profesorom belwederskim (zwyczajnym) przeszkadza tytułowanie młodszych kolegów z tytułem dr hab. "profesorze".
  • Odpowiedz
@DominatorTerminator: Wszystko zależy od człowieka. Dawno temu byłem świadkiem, kiedy student Igo roku (przyzwyczajony ze szkoły do mówienia do kadry per "profesorze") został z-----y przez kierownika katedry (profesora), który o prowadzącym ćwiczenia (magistrze) powiedział "profesor"...
  • Odpowiedz