Wpis z mikrobloga

@gg_jap: Nie wiem jaką trzeba być desperatką, żeby komuś takiemu urodzić dziecko. Myślisz, że jeśli dla kolesia ponadludzkim wysiłkiem jest podniesienie dupy, to swoją kobietę traktuje inaczej? Może na początku tak, ale z upływem czasu ciężko udawać bycie kimś kim się nie jest.
@sopelinho: Nie muszę nic sobie tłumaczyć, przyrost naturalny robi to za mnie :)
@wykopowiczka69: no, ale prosze nie jestes z tym gosciem ze zdjecia, ktory nie ustepuje miejsca, nie mozna generalizowac, wiadomo ze ten ze zdjecia bylby odrzucony, ale to nie znaczy ze calosc populacji jest taka, podejdzmy moze z lekka doza wyrozumialosci do innych :) nie mozemy we wszystkich doszukiwac sie tylko zlych cech
mnie to trochę nawet wkurza jak np. wracam z uczelni, na której siedziałam 4h i mam ochotę postać, a znajdzie się jakiś zachukany biały rycerz, wskaże mi swoje miejsce i biedny nie wie czemu go ignoruje, bo na pewno moim największym marzeniem jako kobiety jest rozpłaszczyć się na siedzeniu. Ludzie, żyjmy swoim życiem. Poza tym zawsze można się odezwać jak jest taka potrzeba.