Wpis z mikrobloga

Hipokryzja PiS poziom PiS: "Najważniejsza kobieta PiS". Najbliższa prezesowi, była sekretarką elit PRL.

https://www.wykop.pl/link/4129993/najwazniejsza-kobieta-pis-najblizsza-prezesowi-byla-sekretarka-elit-prl/

To najbardziej tajemnicza osoba w polityce, choć wcale nie jest politykiem. Do niedawna większość Polaków nawet nie wiedziała, że ona istnieje. Kim dla PiS i Jarosława Kaczyńskiego jest Barbara Skrzypek, była sekretarka w kancelarii Wojciecha Jaruzelskiego, której prezes PiS "ufa bardziej niż jakiemukolwiek politykowi"

#polska #bekazpodludzi #polityka #neuropa #bekazpisu #dobrazmiana #bekazprawakow #mikroreklama
Pobierz Zdejm_Kapelusz - Hipokryzja PiS poziom PiS: "Najważniejsza kobieta PiS". Najbliższa p...
źródło: comment_HksmKDqJeYVSCeXrX6SaQVtPpqOat6wm.jpg
  • 17
@stan-tookie-1: Mowa jest o PiS, nie o TVN, który nie "wyrzuca miejsce pracy", tylko obnaża ich zakłamanie i skrajną hipokryzję.

podczas gdy do tej pory raczej redakcja obstawała przy wersji, że stan wojenny to sukces.


Ma pan dowód?
@Andreth: to umknęły mi gratulacje ze strony stacji dla tej Pani, raczej odniosłem wrażenie że jej wypominają starą pracę.
Dowodem jest np tytuł reportażu tvenu z 2014 zatytułowany zagadkowo "Bohater czy Zdrajca"
@rybsonk: trochę ma jak chcesz komuś dopier za coś co jeszcze kilka lat temu było czymś pozytywnym. Tak jak w tym wypadku po stronie pisu wychodzi nieścisłość to ta sama nieścisłośc wychodzi po stronie tych którzy teraz tej kobiecie to wypominają
@stan-tookie-1: czyli jeśli uważam, że nie powinno przyjmować się uchodźców to nie mogę nabijać się z PO, że zmieniło zdanie z przyjmować na nie przyjmować? Twoja logika jest bzdurna.

A swoją drogą to poproszę o jakieś źródło na to, że Jaruzelski był kilka lat temu postacią pozytywną
obstawała przy wersji, że stan wojenny to sukces.

to poszukam dalej


@stan-tookie-1: No powiem Ci, że będziesz szukać ostro. Ale życzę powodzenia, chętnie zobaczę artykuł w TVN który opisuje stan wojenny jako sukces.

A tak na marginesie, pomijając już to że nawet nie wiesz o kim był reportaż:

Dowodem jest np tytuł reportażu tvenu z 2014 zatytułowany zagadkowo "Bohater czy Zdrajca"


@stan-tookie-1: Gratuluję wyprowadzania tezy "TVN uważa X za bohatera"