Wpis z mikrobloga

Od października wprowadziła się do mieszkania obok parka studentów (w sensie ona i on), ale patologia jakich mało. Na początku robili imprezy po nocach 2-3 razy w tygodniu, ale sąsiedzi zaczęli się wkurzać i dzwonić na policję, po kilku intwerwncjach imprezy się skończyły. Ale za to bardzo często zza ściany dobiegają ich kłótnie, choć "kłótnia" to małe słowo. Drą na siebie ryje tak, że człowiek własnych myśli nie słyszy, wyzywają się od #!$%@?, głupich #!$%@? i innych takich. Czasami za dnia, czasami w środku nocy.
Ktoś ma pomysł jak sobie z nimi poradzić? Myślałem o podrzuceniu im kartki ze stosownym tekstem, ale nie mam głowy do takich rzeczy. Pisać śmiało wszelkie pomysły, najlepsze / najbardziej plusowane wprowadzę w życie.

#patologia #sasiedzi #klotnie #darcieryja
  • 14
  • Odpowiedz
@cesares Napisz kartkę że sąsiedzi proszą o zachowanie ciszy. Ew. jak nie pomoże to w czasie kłótni zadzwoń na policję raz , dwa razy przyjadą dadzą upomnienie to może się ogarną i kontakt z administracją budynku coś może pomoże.
  • Odpowiedz
@cesares: skontaktuj się z dzielnicowym i zgłoś na policję zawiadomienie o popełnienie wykroczenia - wielokrotne zakłócanie porządku. Pamiętaj, że nie ma znaczenia czy hałasują w nocy czy w dzień. Zanotujcie dni i godziny kiedy to się odbywa i najlepiej pogadaj z innymi sąsiadami żeby zgodzili się być świadkami w sprawie. #!$%@?ą im grzywnę to się uspokoją
  • Odpowiedz
@cesares: Widzę, ze sąsiedzi tez za nimi nie przepadają, dogadaj się z sąsiadami, ustaw jakieś zajebiste głośniki pod ścianę i przez tydzień o 5/6 rano katuj ich radiem maryja/metalem itp. Pogadaj z sąsiadami kto kiedy jest w domu i jak bardzo przeszkadza im hałas jeśli jest czas gdzie nikogo z sąsiadów nie ma w domu a studenci są to znowu odpalasz głośniki i wychodzisz z domu. Stawiam ze wytrzymają góra tydzień
  • Odpowiedz
@cesares: Wiadomości do właściciela mieszkania, administracji, policji. Dzwonić, pisać itd.
Mieliśmy podobną sytuację, imprezy i kłótnie co noc. Schodziłem nocą z 10 razy uciszać. Pomogła dopiero interwencja u administracji + oficjalne pismo od administracji do właściciela.
Rozumiem, że wynajmują mieszkanie.
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: raz jak robili imprezę do nocy to chciałem im następnego dnia o 6 rano puścić z głośników jakąś muzykę klasyczną na pełen regulator, ale tak byłem wymęczony przez tę ich imprezę (praktycznie pół nocy nie przespane), że odpuściłem temat, bo sam bym nie wytrzymał.
  • Odpowiedz