Wpis z mikrobloga

@Inconsistent: o #!$%@? xD no skoro widzisz siebie mocno na poli i jesteś pewien że nie odpadniesz po pół roku/roku to powodzenia, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to #!$%@? pókiś młody xD
no nie wiem, może przez 4 lata izolacji od kobiet?


@Inconsistent: No tak, bo oczywiście kobiety poznaje się tylko w szkole, no i to czy są babki czy nie jest najważniejszym wyznacznikiem "dobrej" szkoły xD
Jesteś przegrywem z powodu swojego podejścia do takich rzeczy, a nie izolacji od kobit.
@loczyn: no bez przesady, jak ktoś nie jest dynamiczny to takie coś jak loszki w klasie ułatwiają w ogóle rozpoczęcie kursu pod tytułem: rozmawianie z kobietami, gdzieś trzeba zacząc zbierać doświadczenie
no bez przesady, jak ktoś nie jest dynamiczny to takie coś jak loszki w klasie ułatwiają w ogóle rozpoczęcie kursu pod tytułem: rozmawianie z kobietami, gdzieś trzeba zacząc zbierać doświadczenie


@morazz: no ale nawet gdyby miał, to i tak jego mentalność opiera się na tym:
rucham = jestem spoko, nie rucham = nie jestem spoko
cel w życiu to ruchanie
xD
@loczyn: no to już jest kwestia kompleksu prawiczka, jak jest w klasie sebixów, którzy ruchają to dziwne, żeby nie czuł się przez to gorzej i nie wartościował tego jako najważniejszej rzeczy w życiu. Z czasem im więcej się poznaje lasek i więcej się rozmawia to wszystko przychodzi łatwiej, ale o takie podstawy podstaw chodzi :D
lepszy niż brak kontaktu przez 4 lata


@Inconsistent: no to o tym wyżej pisałem - Twój problem nie leży z brakiem kobit w klasie tylko z mentalnością przegrywa. Możesz mieć nawet 30 kobit w klasie i tak to nic nie zmieni.

Zmień najpierw mentalność.
co to znaczy

@Inconsistent:

a jak sie zmienia mentalnosc przegrywa inaczej niz przez stopniowe zapoznawanie sie z kobietami i rozmowy? XDDDDDD

@morazz:
Tak, że zmieniasz mindset swój, tak po prostu.
Nigdy nie miałem problemu z kobietami, chociaż zawsze robiłem swoje. Tylko raz mi nie wyszło - kiedy oczywiście się za nią uganiałem.
Imho lepiej gdybyś się zajął jakimś hobby, czy konkretnym zawodem, a jak będziesz kozak to dziewczyny same będą
@loczyn: ale mindset zmienia się poprzez zwiększanie pewności siebie, tak jak pisałem, rozmowy z kobietami stopniowo pozwalają na zwiększenie pewności siebie a środowisko, gdzie łatwiej o kontakt z kobietą temu nie przeszkodzi a nawet pomoże. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
ale mindset zmienia się poprzez zwiększanie pewności siebi


@morazz: nie, po prostu pewnego dnia mówisz "dość" i zajmujesz sie tym co trzeba. Trzeba podejść do tego na sucho, logicznie, czyli tak jak powinno łatwo być łatwo piwniczakowi.

To jest pomysł dla piwniczaków, a nie dla Alvaro Romano.
@loczyn: no mówię z własnej perspektywy, też kiedyś byłem w technikum bez żadnych lasek a kontakty z dziewczynami to była abstrakcja, sytuacja zmieniła się jak poszedłem na studia gdzie było ich trochę i można było pozwolić sobie na casualowy kontakt, jakieś rozmowy, przyjaźnie. Od czegoś trzeba zacząć i powolutku budować pewność siebie. Takie rady że NAGLE przestań być zjebem i zmień mindset to w rzeczywistości o kant dupy można xD