Wpis z mikrobloga

Cześć. Chciałabym prosić o poradę co zrobić w mojej sytuacji. 17 listopada zakupiłam ultrabooka na Gearbest (mój pierwszy zakup tam). Wysyłka - 22 listopada przez priority line, płatność Paypalem. Do tej pory swojej paczki nie otrzymałam. Napisałam 3 dni temu ticket na stronie gearbest z zapytaniem o przedmiot i niestety nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. Co mam zatem zrobić? Poczekać jeszcze kilka dni czy napisać o zwrot bezpośrednio do PP. Dołączam screen trackingu.
#dpduk1 #gearbest #priorityline #tracking
aduska - Cześć. Chciałabym prosić o poradę co zrobić w mojej sytuacji. 17 listopada z...

źródło: comment_lZtHsqeHCHQCQVNGdUmzN7qN07wDnDeJ.jpg

Pobierz
  • 16
@janix 3 pozostałe przesyłki zakupione i wysłane w połowie grudnia już dawno dotarły na początku stycznia, a na tą, notabene najdroższą czekam już ponad 60 dni. I dlatego chciałam się dopytać ;)
@aduska: Kilka dni po Tobie zrobiłem (w odstępie kilku godzin) dwa zamówienia #priorityline Wysłane zostały na drugi dzień w odstępie godzinowym: pierwsze zamówienie miałem już przed świętami w domu, a drugie prawdopodobnie szlaja się gdzieś po Europie. Spokojnie, bez nerwów czekam, towar kupiony przez PayPal, więc nie ma ciśnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mateusz-bugzel zapewne chodziło im o andczeja albo profil reklamowy gearbestpolska. Ale co wskazuje tracking? Southall? W twoim wypadku pozostaje kłócić się z supportem i wyciągnąć wnioski z tej sytuacji. Rozmowa z supportem nie zawsze oznacza porażkę. Zawsze coś tam dostaniesz. Jak się nie uda to co, może będziesz miał szczęście i tracking się ruszy ( ͡~ ͜ʖ ͡°) powodzenia
@avira
2017-11-21 07:46:00 Informacje o zamównieniu zostały przesłane do DPD. [Centrum danych DPD]
2017-11-21 13:40:00 Customer data received Southall []
2017-11-22 00:00:00 Sent to HongKong Sorting Centre. []
2017-11-22 22:22:09 Parcel departure in Shenzhen Sorting Centr []
2017-11-23 00:00:00 Arrived at Hongkong Sorting Centre. []
2017-11-23 22:22:34 Parcel in HongKong Sorting Centre, Waiting for flights []
2017-12-02 11:05:00 Departed Hongkong Sorting Centre. []
2017-12-03 22:22:49 Parcel is leaving Hong Kong Airport []