Wpis z mikrobloga

@Tisch: to oświadczenie było już w 2004
Oświadczamy, że z dniem dzisiejszym w starciach z ekipami z całej Polski znika sprzęt i chuligani Wisły Kraków biją się jedynie na pięści. Dotyczy to również wszystkich żydowskich zgód, z wyłączeniem ich samych.

Z prostej przyczyny nie dotyczy to jedynie Krakowa i okolicznych miejscowości. Obsrane cioty zza błoń, przyzwyczajone do życia jak szczury, zdające sobie sprawę z dzielącej nas przewagi nigdy nie odważą się
@C_MR: wiem tyle, że robili sobie sparingi m.in. z ekipami z Poznania, i rzeczywiście bili się normalnie, ale to nie moje środowisko, nie moje klimaty, ja to jestem zwykłym kibicem, zamiast się bić to wolę się napić i pogadać
@MZ23: nie, ale znam jednego, , więc spoko mogę podzwonić i wstąpisz jak chcesz, mnie jakoś nie bawią takie te wszystkie bitki i ustawki na ulicach, parkach, lasach, czy tam gdzie oni się czaskają, niech się leją, niech dostają łomot, niech wygrywają, ale niech się to dzieje bez osób postronnych
@nightrain: kolego ja tez kibicuje ale w grubsze środowisko w życiu bym się nie wybrał :). I tak wiadomo ze bojówki to tylko podkładka do zatrudniania handlarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oświadczamy, że z dniem dzisiejszym w starciach z ekipami z całej Polski znika sprzęt i chuligani Wisły Kraków biją się jedynie na pięści. Dotyczy to również wszystkich żydowskich zgód, z wyłączeniem ich samych.


ta a ciekawe ile razy typów z Hutnika pocięli...
@MZ23: nie skupiam się już praktycznie wcale, na tzw "środowisku kibiców", wali mnie co oni sprzedają i w co się bawią ich sprawa, dla mnie liczy się tylko aby Drużyna wróciła tam gdzie jej miejsce, a nie lawirowała jakoś po 8 miejscu, ja chyba będę ich lubił do końca życia. niech grają swoje