Wpis z mikrobloga

#afera #zwierzeta #psy #koty

Uwazam ta pora bedzie najodpowiedniejsza do umieszczenia tego wpisu.

Ostatnio tj. 20 stycznia przesiadywalem normalnie na facebooku.
Zwrocil moja uwage post udostepniony przez mojego znajomego... niby nic takiego gdyby nie kolejny ten sam post tego dnia, zdecydowalem sie go przeczytac. Jako ze ksztalce sie w aktualnym kierunku Technik Weterynaii(a nastepnie planuje prawo w weterynarii) postanowilem ze pomoge tej osobie w sposob jaki tylko potrafie, a wiec wrzucam screeny ktore znalazlem na profilu tej osoby, prosilbym o naglosnienie tej sprawy ja najbardziej sie da, dziekuje bardzo wam za zainteresowanie.

Screeny cdn. W komentarzu.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22189497,wyjechali-na-wakacje-i-zostawili-zwierzeta-w-domu-na-kilka.html
Xeni323 - #afera #zwierzeta #psy #koty

Uwazam ta pora bedzie najodpowiedniejsza do u...

źródło: comment_3UTXIqyGpvEPHAjD6oZinAkYR5Tln39M.jpg

Pobierz
  • 15
@szuleer o kilku psach, miedzy innymi o nim, nie znajomego a jakiegos czlowieka z mojego miasta, chodzi o to ze dal tego psa pod opieke (ladnie wszystko podpisane) poniewaz musial wyjechac na pewien okres czasu za granice a psa nie mogl wziac.
@szuleer z tego co ustalilem to pies zostal uspany po tej akcji poniewaz niedomagal z glodu, a zabity kot to pewnie sciema zeby latwo sie wybronic, babka moze nie myslala ze ten czlowiek przyjedzie po psa
@szuleer oby dostali zakaz posiadania zwierzat oraz odebranie praw rodzicielskich, chlopie przeciez siedzac tyle ile ja w prawie i wiedzac tka malo rzeczy o tej sprawie jestem w stanie im na szybko machnac 6 oskarzen