Wpis z mikrobloga

Alexis Sanchez piłkarzem Manchesteru United!
Chilijczyk zagra z numerem 7 na plecach!

[SANCHEZ]

Alexis w swoim pierwszym wywiadzie:

"Odkąd dzieckiem zawsze mówiłem, że moim marzeniem jest grać w Manchesterze United i nie mówię tego tylko dlatego, że tutaj jestem. Moje Marzenie się spełniło. Zawsze mówiłem, że chciałbym zagrać dla United. Kiedyś rozmawiałem o tym z Sir Alexem Fergusonem. Rozmawialiśmy około 20 minut. Powiedziałem mu, że moim marzeniem jest transfer do Manchesteru United. Teraz kiedy miałem okazję tu przyjść, spojrzałem na herb przeszły mnie ciarki po całym ciele, ponieważ jest to wielki klub, największy w Anglii."

[OFICJALNIE]

Henrikh Mkhitaryan trafił na stałe do Arsenal! Powodzenia!

[WYPOŻYCZENIA]

Do United powrócił Cameron Borthwick-Jackson o czym powiadomiłem w ubiegłym tygodniu w osobnym poście. Padła bramka na wypożyczeniu, zapraszam do przeczytania

Czas na kolejny cotygodniowy raport z wypożyczeń (15.01-21.01)
--------------------------------------------------------------------------
(1. Timothy Fosu-Mensah (PO/20) | udział w 19/28 spotkań, 1457 minut na boisku)

Arsenal 4:1 Crystal Palace Football Club (Liga/Sobota) - Holender rozegrał cały mecz na prawej obronie, dostał notę 5.9 (7/11 w drużynie)
--------------------------------------------------------------------------
(2. Sam Johnstone (BR/24) | udział w 28/32 spotkań, 2520 minut na boisku)

Aston Villa FC 3:1 Barnsley (Liga/Sobota) - Anglik spędził cały mecz w bramce gospodarzy, dostał notę 6.7 (9/12 w drużynie)
--------------------------------------------------------------------------
(3. James Wilson (N/22) | udział w 2/2 spotkań, 82 minut na boisku)

Norwich City 1:2 Sheffield United Football Club (Liga/Sobota) - Angielski napastnik zaczął mecz w linii ataku w formacji 3-5-2 a już w 6' strzelił bramkę na 0:1! Został zdjęty w 58' (przy stanie 0:1). Dostał notę 7.0 (7/12 w drużynie)
--------------------------------------------------------------------------
(4. Regan Poole (ŚO/19) | udział w 21/36 spotkań, 1624 minut na boisku)

Northampton Town Football Club 2:1 Milton Keynes Dons (Liga/Sobota) - Walijczyk całe spotkanie obejrzał na ławce rezerwowych, a jego drużyna wychodzi ze strefy spadkowej
--------------------------------------------------------------------------
(5. Dean Henderson (BR/20) | udział w 29/37 spotkań, 2640 minut na boisku)

West Ham United 1:0 (1:0 w dwumeczu) Shrewsbury Town (Puchar Anglii/Wtorek) - Bramkarz rozegrał cały mecz, dostał notę 6.8 (4/15 w drużynie). Jego drużyna odpada z The Emirates FA Cup w #3 rundzie

Shrewsbury Town 2:2 Doncaster Rovers (Liga/Sobota) - Anglik rozegrał cały mecz w bramce. Jego drużyna spada z miejsca premiowanego awansem do Championship, gdyby skończyli sezon na tym miejscu to zagraliby w barażach
--------------------------------------------------------------------------
(6. Andreas Pereira (LP/22) | udział w 21/23 spotkań, 1204 minut na boisku)

Valencia CF 2:1 Alaves (Puchar Hiszpanii/Środa) - Brazylijczyk zaczął mecz w podstawowym składzie na prawej pomocy w formacji 4-4-2, został zdjęty z boiska w 58' (przy stanie 0:0). Rewanż odbędzie się 24 stycznia, ten dwumecz jest ćwierćfinałem

Las Palmas 2:1 Valencia CF (Liga/Sobota) - Andreas całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych
--------------------------------------------------------------------------
(7. Matthew Willock (ŚP/21) | udział w 5/17 spotkań, 167 minut na boisku)

FC Utrecht 1:1 AZ Alkmaar (Liga/Piątek) - Anglik cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych
--------------------------------------------------------------------------
(8. Demetri Mitchell (LO/21) | udział w 1/1 spotkań, 90 minut na boisku)

HeartofMidlothianFC 1:0 Hibernian (Puchar Szkocji/Niedziela) - Anglik rozegrał całe spotkanie notując w pierwszym występie czyste konto i zapewniając drużynie awans do 5 rundy
--------------------------------------------------------------------------
1. Crystal Palace Football Club (1.Anglia) - 13/20, ↓1 | 25 pkt po 24 meczach
2. Aston Villa FC (2.Anglia) - 4/24 | 50 pkt po 28 meczach
3. Sheffield United Football Club (2.Anglia) - 6/24 | 46 pkt po 28 meczach
4. Northampton Town Football Club (3.Anglia) - 18/24, ↑3 | 32 pkt po 29 meczach
5. Shrewsbury Town (3.Anglia) - 3/24, ↓1 | 55 pkt po 27 meczach
6. Valencia CF (1.Hiszpania) - 3/20 | 40 pkt po 20 meczach
7. FC Utrecht (1.Holandia) - 6/18 | 29 pkt po 18 meczach
8. HeartofMidlothianFC (1.Szkocja) - 5/12 | 30 pkt po 22 meczach

Wczoraj minęła rocznica kiedy Wayne Rooney strzelił 250 bramkę dla Manchesteru United.

[CARRICK]

"Myślę, że to dobra decyzja dla zespołu i dobra decyzja dla niego, aby zakończyć grę w piłkę nie z powodu kontuzji lub innych problemów"

"Po zakończeniu sezonu będziemy więc wszyscy zadowoleni. Spodziewam się, że Michael Carrick dołączy do sztabu szkoleniowego, chyba że zmieni swoje zdanie"

"Klub będzie bardzo zadowolony z takiego rozwiązania, ja również będę bardzo zadowolony"

-Mourinho

#remekunited #united
źródło: comment_9cKQY1HIr1QT9WfMj410FcrQOft4HX5x.jpg
  • 3