Wpis z mikrobloga

Halko! Mój pierwszy wpis i od razu z tak grubej rury. Zapraszam do lektury i liczę na jakąś pomoc.

Mianowicie chodzi o brata. Przerwał studia i od ponad pół roku siedzi w domu, nic nie robi, nigdzie nie wychodzi, nie ma znajomych, stuleja na maxa, ma 25 lat a zachowuje się jak autystyczne dziecko co dziwne ma licencjat XD. Ani nie szuka roboty, a gdy o tym wspomnę to oczywiście mama go broni bo to przecież synek mamusi, już nie wspominam o tym, że zrobiłem mu cv, podsyłałem oferty a nawet sam za niego wysyłałem, nie wiem czy na jakąś odpowiedział. Kolejną rzeczą jest to, że siedzi i od rana do nocy gra w gówno grę League of Legends (żeby nie było piszę tak, gdyż sam w to grałem ale po jakimś czasie zauważyłem, że do niczego to nie prowadzi) stwierdzam że jest już uzależniony bo gdy raz wyłączyłem internet po wielokrotnym proszeniu by w to nie grał, to wpadł w jakiś szał i biegał po domu grożąc wszystkim i sobie, nawet popchnął mame. Oprócz tego to ogląda nonstop azjatyckie programy i słucha kpopu. Ostatnio była ciekawa sytuacja, bo mame kazała mu zadzwonić do babci żeby złożył życzenia to o mało się nie popłakał xDDDDDD Nie wiem co z tym fantem zrobić bo jakoś do tego maja-czerwca muszę tu wytrzymać (koniec technikum i zwijam stąd). Mówiłem matce, by go ganiała do roboty ale nic nie skutkuje, jedynie co myślę co mogę jeszcze zrobić to zadzwonić do operatora od internetu żeby zablokowali połączenie sieciowe z lolem bo vectra nie umożliwia robienia tego samemu. Kłótnie to już rutyna. Nie widzę wyjścia z tej patowej sytuacji. Nikt nie jest w stanie do niego dotrzeć. A życie w takiej atmosferze to istna katorga.

#halp #help #autyzm #problemypierwszegoswiata #lol #uzaleznienia #stulejacontent
  • 5
  • Odpowiedz