Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy i Węgierki, robię prawilne #rozdajo, na które namówiłem moją mamę. Do rozdania 3 witrażowe zawieszki (picrel) dla 3 osób. A jak przekroczymy 500 plusów to będzie jeszcze jedna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moja mama po wielu latach robienia czegoś innego, postanowiła wszystko zmienić i poszła 2 lata temu na studia podyplomowe do łódzkiej ASP (jakaś aranżacja wnętrz czy coś takiego) i powróciła do swojej dawnej pasji. Robi własnoręcznie różne ładne rzeczy (szyje pufy, robi witraże, odnawia meble itp) oraz właśnie aranżuje wnętrza. Namówiłem ją, żeby założyła stronę na pejsbuku: Colorys, gdzie możecie zobaczyć więcej jej wyrobów.
Na początku trochę jej z fanpagem pomogłem, ale teraz sama wszystko ogarnia, zbiera lajki i odpowiada na wszystkie komentarze, ma z tego ogromny fun i niesamowicie się cieszy, że ludziom się podoba. Zapraszam Was też do lajkowania i komentowania na pejsbuku, wiem, że to trochę #rozowepaski content, ale jak jakiś Mirek robi remont albo zmiany w domu i nie ma pomysłu jak to zaaranżować, wykończyć, to wiadomo kogo polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawieszki są zrobione w pełni profesjonalnie techniką witrażową Tiffaany'ego

Losowanie przez mirkorandom jutro w południe.
W komentarzach dodaję jeszcze parę zdjęć.

#diy #handmade
Pobierz pankos - Drodzy Mircy i Węgierki, robię prawilne #rozdajo, na które namówiłem moją ma...
źródło: comment_Jm3DMH77DwhqO4eWzWSo4iAnH2aUw8eb.jpg
  • 26
@wacek_1984: no myśleliśmy gdzie to prowadzić i padło na pejsbuka, myślałem, żeby prowadzić równolegle bloga gdzieś indziej, ale mam się przyzwyczaiła i już zostało

Mirki teraz mam problem, bo mame się pyta co to wypok i nie wiem co powiedzieć ( ͡ ͜ʖ ͡)
@pankos: brawa dla Mamy :) bardzo ładne rzeczy - widać dbałość o detale, no i świetne łączenie kolorów. Mi najbardziej podobają się te lampiony (świeczniki). Powinna sprzedawać swoje rzeczy na większą skalę na jakichś targach :)
@pankos o matko! Weszłam na fb i polubiłam, pogratuluj koniecznie talentu i wyobraźni! Przepiękne rzeczy robi () moja mama też jest mega zdolna, chociaż robi głównie rzeczy z papieru, czy jakiś de coupage (nie wiem czy dobrze napisałam). Kiedyś robiła obrazy ze skóry, ale dużo pracy to wymagało i ludzie oczywiście uważali, że kosztują za dużo, wiec zrezygnowała :(