Wpis z mikrobloga

Mówcie Mirki co chcecie, że laptopy się nie nadają do gier, że do grania tylko stacjonarka itp. Sraty taty, kupiłem drugi raz w życiu laptopa i drugi raz zajebiscie mi się na nim gra. Cenowo wyszło tyle ile bym wydał na stacjonarke z monitorem a tak, mogę grać i w kuchni a w salonie mogę podłączyć hdmi do telewizora, bezprzewodowa klawiatura i mysz i #!$%@?( ͡º ͜ʖ͡º)

#niepopularnaopinia #laptopy #pcmasterrace #chwalesie #bogactwo
Pobierz GrammarNazi - Mówcie Mirki co chcecie, że laptopy się nie nadają do gier, że do grani...
źródło: comment_VWDLUHWSof9yE7oKJIIMghFeYFsVdsLp.jpg
  • 18
@Gawith_Apricot Może jak się jest jakimś pro użytkownikiem to i tak, ja tam raczej jestem niedzielnym graczem i do żadnych spektakularnych zadań komputera nie używam - gry, YouTube, Word, Excel. Jak porównywalne, to dokładając cenę monitora wychodziło mi dość podobnie. Czytałem, że karty gtx 1050 ti maja takie same osiągi na laptopach co w wersji stacjonarnej. Do tego ważna dla mnie była kwestia zajmowanego miejsca w mieszkaniu i mobilności (nie jest to
Cenowo wyszło tyle ile bym wydał na stacjonarke z monitorem


@GrammarNazi: No w sumie to jest największy problem i dlatego ludzie mówią, że nie opłaca się lapka do gier. Graj na czym Ci odpowiada mireczku, ale radzę dokupić pada do x360, cena prawie znikoma przy cenie lapka a do wiedzmina wejdzie jak złoto. Gra raczej stworzona pod pada, nawet celowanie kuszą spoko wychodzi.
@FabianBlendzior Właśnie jak zacząłem grać w Wiedźmina to taki plan mi się zrodził w głowie. Długo porównywalem czy bardziej nie opłaca się stacjonarka i do 4k wyszło mi, że nie. Dodatkowym plusem akurat tego laptopa było to, że sprzedają go bez systemu dzięki czemu jest to chyba jedyny laptop który można kupić z geforce gtx 1050 ti za mniej niż 4k, co też miało duży wpływ na jego wybór.
@bro_ W Komputroniku. Można było minimalnie (jakieś 100 zł) kupić w jakimś sklepie internetowym z darmową dostawa kurierem, ale wolałem zamówić do sklepu i odebrać osobiście niż ryzykować transport kurierem, bać się czy sprzęt dojedzie cały itp.
@GrammarNazi: A jak z jakością wykonania lapka? W prawie każdej recenzji zwracają uwagę na to, ze górna pokrywa jest podatna na odkształcenia przy nawet niewielkim nacisku, zauważyłeś coś takiego? ;)
@bro_ No to jest fakt, pokrywa jest dosyć miękka i łatwo się ugina pod naciskiem. Dla mnie to nie problem, bo laptop i tak będzie głównie leżał w domu, ale jeżeli ktoś się nad nim zastanawia a chce go często przenosić to faktycznie musi na to zwrócić uwagę.