Wpis z mikrobloga

Jak zawsze wszyscy mają gdzieś sporty motorowe, no chyba że o Kubice chodzi. Stoch został wicemistrzem - wielka radość, informacja w każdych wiadomościach, płomień na głównej; Radwańska odpadła z turnieju - w każdych wiadomościach sportowych; asysta Krychowiaka - trzeba pokazać powtórkę; Lewy nie strzelił - trzeba powiedzieć o tym. Ale o Dakarze nic, kogo obchodzi 5. miejsce Przygońskiego, 13. Wiśniewskiego albo 24. Giemzy. Janusze przed telewizorami nawet nie wiedzą co to dakar, a na wykopie wykopuje się tylko skoki i piłkę nożną, bo inne sporty nie istnieją.

#skoki #rajdy #dakar #sport #zalesie #gorzkiezale
  • 19
@Karbon315: Czyli masz pretensje do ludzi, że nie interesują się tym samym co Ty? W moim wypadku Dakar nic mnie nie interesuje, nie jestem w stanie wyglądać wyścigu w żaden sposób, nawet nie znam twarzy tych ludzi, mogę jedynie dowiedzieć się o ich czasie i miejscu. Nic ciekawego. Przecież to oczywiste, że wykopuje się najciekawsze wydarzenia, które dla ogółu społeczeństwa są ważne. Nikt nie będzie na siłę wykopywał czegoś co go
@Karbon315: ale ze Michalowi Wisniewskiemu tak dobrze poszlo w dakarze? Wiedzialem, ze troche bawi sie w offroad. No ale tez pamietam jak mowil, ze jak cos sobie zalozy to tego dopnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Karbon315: Dakar był bardzo szeroko promowany. Nie ma gwiazd, bo taki Przygoński to żadna marka, a inne nazwiska też nie przyciągają żeby się interesować. Ja kiedyś chętnie śledziłem co się dzieje i ogladałem podsumowania na eurosporcie i kronika rajdu dakar, ale w tym roku nie widzę sensu. 5 miejsce to żaden sukces, na pewno nic nośnego.
@Karbon315: Dla niego to sukces, pewnie. Chodzi mi o to ze to nie jest zadna baza marketingowa dla ewentualnych sponsorow i dla mediow by to mocno promować. Nikt nie dostanie orgazmu że "wow Polak był PIĄTY na dakarze XD Bo gdyby dojechal trzeci to mialbys newsy we wszystkich mediach, tak jak wtedy gdy wygrywał Sonik.