Wpis z mikrobloga

Poszukujemy z drugą połówką inspiracji na wyjazd.
We wrześniu byliśmy w Budapeszcie na 5 dni i mamy same świetne doświadczenia. Ktoś może coś zaproponować? Mile widziane miejsca gdzie nie będzie się trzeba martwić o to że za rogiem zgwałcą mi dziewczynę a mi wytną narządy (Niemcy, Francja, Włochy, Szwecja ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Koszty jakie możemy ponieść to maksymalnie średnia krajowa netto za cały wypad

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #podroze
  • 11
@Rainor Włochy i wycięcie narządów? :o polecam Bari, w Hiszpanii zdecydowanie Walencję i Alicante (to drugie w sam raz na weekendowy wyjazd), fajny jest też Cypr (ale lepiej Pafos niż Larnaka). Wszędzie poza sezonem - listopad do kwietnia - da się coś tanio znaleźć. :)
No i jeszcze zdecydowanie polecam Maltę, ale jak na krótki wyjazd to warto nocleg ogarnąć w północnej części wyspy żeby mieć blisko na Comino i Gozo <3
@Rainor dzięki! Kolejny blog podróżniczy do pochłonięcia! ()
Tak btw pytania to pojawiło się sporo biletów za niecałą stówkę z Warszawy, w sam raz na weekendowy wypad na wiosne! :)
@Rainor jak włączę jutro komputer to podeślę na priv :)
Ten od którego się zaczęło moje czytanie to blog "Podróże Dziewczyny Splukanej" a teraz chyba "Karolina Ponzo" po prostu. Później to co mi wpadło w ręce, ale nie mogę za dużo czytać, bo się szybko rozmarzam w temacie... ;-)
@Daurita: Bez względu na porę roku zabierz na Islandię czapkę i nieprzemakalną kurtkę, my byliśmy na początku września i odczuwalna temperatura była w granicach 10°. Podobno pogoda zmienia się tu co 15 minut, w naszym przypadku ze złej zmieniała się w jeszcze gorszą :) Z innej beczki to od końca sierpnia można podziać tu zorzę polarną. Transport? Warto wypożyczyć auto i przejechać wyspę wkoło krajową "jedynką". Większość stacji benzynowych