Wpis z mikrobloga

Angielski to engelsk


@Iduun: O matko xD Nie wiem dlaczego miałem w głowie niemiecką wersję tego słowa.

men nå bor jeg


@Iduun: Dzięki! Muszę zapamiętać ten inny szyk. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ellers finfint.


@Iduun: ʕʔ Musiałem użyć tłumacza.
Hei @Zashi! Hvordan går det? Jeg lære også norsk og jeg er totalnie na początku drogi, tak samo jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia i życzę nam żebyśmy się spotkali na tym tagu za parę tygodni z nieco większym skillem!
@I__l: To piękne przejście z norweskiego na polski xDDD 10/10. Dzisiaj miałem kolejną lekcję. Jutro sobie "ułożę" wiedzę i napiszę krótką notkę pod tagiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) By the way, zainstalowałem norweską klawiaturę, ale nie trafiałem w skróty klawiszowe do norweskich liter. Weź pomóż.
@Zashi: Z klawiaturą chyba nie pomogę, ja jestem appleboy i na macos jak się przytrzyma jakąś literę to pojawia się taki popup z możliwością wyboru jej wariantu :( Szukaj w googlu albo podpytaj pod jakimś tagiem, wypok strong, ktoś Ci podpowie.

Ps. Z jakich materiałów się uczysz? Możemy zorganizować jakąś wymiankę jeśli chcesz, w razie czego uderzaj do mnie na priv.
@GoddamnElectric: Łeeee panie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co Ty. Nie mieszkam tam, to nie uczę się, ale gdybym nagle dostał pracę, to mam na czym budować. W tym czasie próbowałem kolejny raz podejść do niemieckiego, ale słabo. W tym tygodniu zacząłem chodzić na włoski. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiesz, taki trochę sprawdzam języki. ()
na pierwszy rzut oka wiele go łączy z norweski.


@GoddamnElectric: W końcu to języki germańskie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mają dużo cech wspólnych. Na niskim poziomie (czyli tam gdzie doszedłem) norweski ma gramatykę na poziomie trudności tej angielskiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja dodatkowo ostatnio staram się zwiększyć poziom angielskiego, bo to B2 mnie przestało satysfakcjonować. (°°