Wpis z mikrobloga

niemcy, bogaty kraj, przed islamską dziczą ma uciekać do polski

-bez znajomości języka
-bez wystarczającej ilości miejsc pracy
-bez satysfakcjonującego wynagrodzenia
-bez dobrych warunków mieszkaniowych
-bez rozwiniętego rynku konsumenckiego
-z możliwym polexitem i scenariuszem zamknięcia nas przez rosję w klatce

#bekazpodludzi #4konserwy #polityka #gownowpis #polska #bekazprawakow i trochę #pasta
  • 15
@mathiewSS: młodzi Niemcy to zupełnie inni ludzie, nawet nie myślą kategoriami, patrz tam strzelałem tam gazowałem, Polska im się po prostu podoba, jest dobre jedzenie (podobne do ich kuchni) są piękne kobiety, ceny są ok, czysto, ludzie mili, no i bezpiecznie, także coraz więcej przyjeżdża. Generalnie jak jeszcze pokończą drogi jak S6 do Trójmiasta to będzie coraz większy najazd na Pomorze.
@mathiewSS: temat się rozwija w miarę sprawnie, co by było śmieszniej jeszcze z 10 lat i będziemy mieli lepsze drogi jak w Raichu bo tam jest remont na remoncie, a u nas głównie nowe drogi, więc i stan ich znacznie lepszy, tylko jeszcze trzeba pociągnąć główne do końca.
tam jest remont na remoncie, a u nas głównie nowe drogi,


@Lecherus:

Gurba, nie mogę.

Skoro tam remont na remoncie, to znaczy że dbają o stan infrastruktury. A w Niemczech nie ma dużo nowych dróg, bo ich zwyczajnie nie potrzeba. Centra ludnościowe i przemysłowe już są skomunikowane.

Nasze drogi natomiast za 10 lat to będą się rozspadac, bo przy zamawiania jedynym kryterium jest cena. A na dodatek budujący je Janusze biznesu
@The_Orz: infrastruktura jest oczywiście w Raichu dużo bardziej rozwinięta, a te remonty to masakra, trwają po wiele lat, to, że dbają to tak jest w całej Europie, tylko w Raichu to strasznie wszystko się ciągnie latami.