Wpis z mikrobloga

@krav: I po #!$%@? ta ironia? Major to najwazniejszy turniej w CSGO, a tak sie sklada ze morgen+kubik to najlepszy komentarz PL, wiec jak ulal by pasowal.
Izak robi jakis gimbo kontent, ale jego komentarz byl calkiem przyjemny, ogladalem z nim takie majory jak DHW 2k14 Kato 2k15 Cluj-Napoca 2k15 i bylo tez bardzo OK.
@Senthill: Jak widac ja. Chociaz bede musial chyba pomyslec o jakims angielskim w tym wypadku,
@krav: Moze i tak, ale dalej moze miec fajny poziom i mozna wolec go od angielskiego.
Moje zalozenie bylo takie ze na 99% zobacze Morgena i Kubika, czyli najlepsze PL duo do najwazniejszego turnieju.
Chlopakom az tak zle nie idzie, ale nie na taki turniej. W CSGO jest jakies pol miliona innych turniejów gdzie moga pocwiczyc ;)
Moje zalozenie bylo takie ze na 99% zobacze Morgena i Kubika, czyli najlepsze PL duo do najwazniejszego turnieju.

@NexciaK: Morgen i Kubik są pracownikami ESL - nie mogą komentować turniejów innych organizatorów. Ten Major jest organizowany przez Eleague.
Machine (taki angielski host, nie wiem czy kojarzysz) - dopóki był pracownikiem ESL też nie mógł pracować przy innych turniejach. Teraz jest freelancerem, więc jest zatrudniany przez różnych organizatorów.
A Izak - zgaduję,
@ju_q: Hmm, ale kogo obchodzi zdanie tego typu ludzi?
To tak samo jakby powiedziec dla jakiegos inzyniera czy projektanka zeby odstapil z 10% pesnji na rzecz ludzi nizej. Kazdy wie ze mowiacy takie zdanie jest kretynem.
EDIT : Bardziej adekwatny przyklad. To jakby powiedziec samsungowi czy apple zeby przestali sprzedawac telefony bo robia konkurencje malym firma ^_^
@donOGR: O. To dobrze. Polskojęzyczni przynajmniej trochę miłego usłyszą. Szkoda, że tylko dwa dni.
Być może ESL wreszcie podchodzi inaczej do swoich pracowników i ich pracy. Dobrze to widzieć, bo fajnie by było wreszcie słyszeć Morgena gdzieś więcej, a nie jedynie przy tych kilku w roku ESLowskich turniejach. Dla Machine odejście z ESL jakiś czas temu było największym kopem rozwojowym. Czyżbyśmy w Polsce doczekali się kroku na przód?

To tak samo
Mam na czarnej.

@Perlo: A i tak czytasz. To miej, najlepsze rozwiązanie. Możesz się chwalić kolegom na mirko, a i tak się pouczysz mądrych rzeczy. Gołąb i wróbel. Mądry Perluś, brawo. ;* Czasem Ci się uda coś takiego wymyślić, jestem pod wrażeniem.

Jak widzisz Kubik dostal zgode, wiec te wypowiedzi bylych pracownikow esl mozesz sobie wsadzic w czapke :)

@Perlo: Mogę, jak najbardziej. I bardzo się cieszę. Zmniejszenie zależności pracowników