Wpis z mikrobloga

Obejrzałem wszystkie 4 produkcję z Czarnego lusterka tuberów i zrobię mały ranking tego od najlepszego do najgorszego i krótkie recenzję każdej.
1. Suma szczęścia (Martin Stankiewicz)


2. 1% (G.F. Darwin) W zasadzie tu na równi dałbym z 1 ale trzeba było dać kogoś niżej


3. 69.90 (Emce)


4. Rozstanie (Gonciarz) Zhejtujcie mnie fani Gonciarza ale taka prawda że to jest najgorsze


Ogólnie każdy starał się coś zrobić innym to wyszło a inni mieli dobry zarys ale coś nie pykło a jeszcze inni kompletnie minęli się z celem. Nie powiem była to ciekawa próba przez tych tuberów stworzenie czegoś w klimacie Black Mirror dałem powyższe recenzję w spoilerze żeby jak ktoś chciał obejrzeć nie psuć mu zabawy.
A i oczywiście ranking jest czysto subiektywny więc proszę nie wylewać wiadra pomyj na mnie jak wasz wygląda inaczej.

#blackmirror #czarnelusteko #czarnelustro #gonciarz #gfdarwin #stankiewicz #polskiyoutube #emce #netflix
  • 7
@Zbychuzmielna jak to powiedział mój różowy jak obejrzeliśmy #gonciarz " jak to happy end? przecież to miało być jak black mirror! ".

Też liczyłem że Kasia się potnie albo Krzysiu skoczy z okna a wyszło jak zwykle kupa gówna tylko ze ładnie pokolorowana i nagrana dobrym sprzętem.

Co do reszty, Suma szczęścia najbardziej pasuje mi do Czarnego Lustra, mimo braku sympatii do Stankiewicza 3x tak, super przedstawiona historia. Darwini wiadomo że nie
@Zbychuzmielna: Historia darwinów, no jestem na tak. Aktorstwo jestem na tak. Ale jest słabsze od stankiewicza, bo to darwini, oni raczej robią rzeczy z humorem a nie taki typ nagrań.
Historia stankiewicza też jestem na tak, chyba nawet najlepsza. Aktorstwo? też na tak zwłaszcza że on sam zagrał rolę drugoplanową co bardzo pasowało do serii (rola dobrze dopasowana). No i styl bardzo pasujący do czarnego lustra.

Emce? Historia raczej średnia, aktorstwo
@#!$%@? fanboj gonciarza czy co? Xd Przecież wiem że żyli smutni i tylko na potrzeby jutuba się usmiechali. To jak dla mnie dalej nic strasznego wstrząsającego, no chyba że się ogląda na wspólnej co wieczór to można być w szoku.
jak to powiedział mój różowy jak obejrzeliśmy #gonciarz " jak to happy end? przecież to miało być jak black mirror! ".


@WhoSayKo: Jeżeli uważa, że to był happy end to nie zrozumiała. Poza tym nie wiem skąd u Mirków takie prześladowanie twórców (oryginalnych!) za happy end albo quasi happy end, nikt nigdy nie powiedział że każda ta historia skończy się źle, to że serial opowiada o ciemnej stronie rozwoju technologii nie