Wpis z mikrobloga

@PaulGauka: kiedys na 4chanie zrobilem rate me /b/ to czesc myslala ze jestem fotoszopka a czesc smieszkowala ze moglbym grac malcolma

nigdy wiecej nie pokazalem ludziom mordy w internecie
  • Odpowiedz
"Person of Interest"? Jakoś mi do ciebie ten serial nie pasuje( ͡° ͜ʖ ͡°) To skrzywienie zawodowe czy po prostu ci się podoba? W podobnym stylu jest chyba Blindspot i Blacklist ale jakimś wielkim fanem żadnego z nich nie jestem( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Serial bardzo przypadł mi do gustu po pierwszym sezonie, gdy z typowej produkcji sensacyjno - kryminalnej przeszedł w science-fiction
  • Odpowiedz
@wolodia: Czyli jednak trochę skrzywienie zawodowe? :) Blindspot i Blacklist jednak wspólnego mianownika - AI nie mają:) Dobry pomysł na sztuczną inteligencję był w Extant ale główna bohaterka strasznie irytująca i nielogiczna psuła serial, zresztą aktorka wyglądała jakby na głodzie narkotykowym grała ale motyw sztucznej inteligencji ciekawy i podobał mi się choć zakońćzenie też zostawiało sporo do życzenia.

Jeśli chodzi o "wariatki" to moja ulubiona to była Alice Morgan w Luther.
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - @wolodia: Czyli jednak trochę skrzywienie zawodowe?...
  • Odpowiedz