Wpis z mikrobloga

MÓJ TATA ZOSTAŁ WICEMISTRZEM EUROPY W BRAZYLIJSKIM JU JITSU! :D

Pijcie ze mną kompot i dajcie mu parę plusów. Ma 50 lat, od kwietnia jest na emeryturze (mundurówka, stopień Majora) i stwierdził, ze musi znaleść sobie hobby. Po 7 miesiącach zdobył tytuł mistrza polski i złoty medal a po 10 miesiącach srebro na Mistrzostwach Europy w Lizbonie (dziś). Jest dla mnie niesamowitym autorytetem jesli chodzi o samozaparcie, ciężką pracę, dążenie do celu i przykładem niesamowicie silnego charakteru. Wy plusujcie a ja mu pokażę ten wpis po powrocie i powiem, ze cała elita internetu trzymała za niego kciuki (i będzie na następnych zawodach) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sport #bjj #sportywalki oraz #mirkokoksy bo sylwetką zawstydza młodszych od siebie (w tym mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) )

Hubstein - MÓJ TATA ZOSTAŁ WICEMISTRZEM EUROPY W BRAZYLIJSKIM JU JITSU! :D

Pijcie ...

źródło: comment_bB0UNXQnSJrOilEhbQBTrxkEHTjMDcOP.jpg

Pobierz
  • 220
  • Odpowiedz
stereotypowego polskiego Janusza bez pasji


@Hubstein: Rozumiem, że w niektórych zawodach wczesna emerytura się bardziej należy (a w ogóle to mogłem sam zostać mundurowym, zamiast teraz narzekać itp. itd.) ale trochę szacunku dla Januszy - bo swoją harówką opłacają emerytury 50-latków realizujących swoje życiowe pasje.
  • Odpowiedz
@Hubstein: Gratuluję sukcesu, imponujące wyniki w takim czasie!

Aczkolwiek nie potrafię przejść obojętnie obok patologii polskiego systemu emerytalnego, skoro emeryt odnosi sukcesy sportowe (i to nie w kategorii "seniorów 70+") - emerytura państwowa z założenia ma dawać utrzymanie ludziom, którzy osiągają wiek, w którym typowo ludzie nie mogą już pracować (albo ich szanse na znalezienie pracy są minimalne). Utrzymywanie z podatków policyjnych / wojskowych 50-cio letnich emerytów to kpina z
  • Odpowiedz
Jak po 7 miesiącach trenowania można zostać mistrzem polski? Jak #!$%@? jest poziom tego sportu i jego trenerów, że ktoś kto dopiero zaczyna jest nazywany mistrzem.


@wykopowiczka69: podział na pasy i kategorie wagowe. Jest mistrzem Polski ale w białych pasach czyli wśród takich nowicjuszy jak on
  • Odpowiedz