Wpis z mikrobloga

@intires98: 14 razy, 14*450 ml = 6300 ml. Jako że mężczyzna może oddawać co 2 miesiące, to jest to do zrobienia w niecałe 2,5 roku. Mi zajęło 3 lata i 3 miesiące, bo czasami zapominałem, czasami przez przeziębienie nie mogłem oddać.
  • Odpowiedz
@paczexx: Gratulacje. Pamiętam jakby to było wczoraj, gdy odbierałem 3 stopnia, a tutaj już na horyzoncie klaruje się 2 stopnia. Korzystając z okazji, chciałbym zapytać @a__s: po jakim czasie przysługuje osiągnięcie? Bo wydaje mi się, że już litry krwi wylałem, a nie mam nadal ()
  • Odpowiedz
  • 0
@paczexx z jakiego to oddzialu? Ja w Lublinie czekam już od października chyba i nie wyrobił jeszcze
Tłumaczą że mają być jakieś nowe wzory czy coś
A u Ciebie widzę że wydana w grudniu WTF?
  • Odpowiedz
@paczexx: Oddawałem krew już wiele razy, ale zawsze olewałem tę książeczkę krwiodawcy. Czy to znaczy, że teraz nie mam żadnego potwierdzenia? Czy mogą dać mi legitymację tylko na postawie ich bazy danych?
  • Odpowiedz
@zzbkk: Kraków, w połowie grudnia gdzieś złożyłem, odebrałem tydzień temu.
@Aspirrack: Na podstawie bazy danych powinni wydać, bo to z rckik odbierasz zaświadczenie o ilości pobranej krwi i zanosisz do PCK. U mnie była taka sytuacja, że 3 litry były oddane w RCKIK Warszawa, a 3 w Krk i pani w bazie danych miała tylko te z Krk, ale wystawiła zaświadczenie na podstawie książeczki.
  • Odpowiedz
@paczexx:
Robisz smaka, a ja dopiero w jednej trzeciej drogi, plus jeszcze mniej jak 2 m-ce od ostatniego oddania upłynęły.
Napisałbym "nie masz serca", ale to będzie wierutne kłamstwo. Za oddawanie krwi zawsze wielki plusik, gratuluję kikogramów czekolady, dobrego serduszka i darmowych/ulgowych przejazdów.
  • Odpowiedz
  • 0
Szybko ci to poszlo, kurde ja lvl 31 i dopiero 7L... Problemem są podróże w ciepłe kraje, po każdym rok nie można oddawać... Szanuję!!
  • Odpowiedz
  • 0
mężczyzna może oddawać co 2 miesiące


Jak się uprzesz to co miesiąc, na zmianę krew i płytki
  • Odpowiedz