Wpis z mikrobloga

Xandra, geniusz zbrodni! Byłam odwiedzić jedną taką znajomą, bo babcia mnie prosiła, żebym jej coś zaniosła (wiadomo, wiatr i śnieg to ja muszę zapierniczać). I taki oto dialog:
- Xandrusia, ale ty to się znasz na tych komputerach, to weź mi zobacz co tak wolno działa. Napijesz się czegoś?
- Eee. No dobrze. Herbatę poproszę - siadam, a tam komp sprzed 10 lat, Vista na pokładzie, faktycznie chodzi jak... no jak komp z Vistą. Przecież tu nie będę 3h siedzieć, przynajmniej nie dziś - mam swoje zajęcia. Wyszła. Co robić? Wiem! Konsola, shutdown -s -t 7200, przeglądarka: https://fakewindowsupdate.com/gb/vista/index.html xD Plotkujemy, czekamy. Herbatkę wypiłam, system się aktualizuje. Patrzę na zegarek, 30m... Robi się ciemno. No nic, ja się zbieram. Powiedziałam żeby poczekała aż się system zaktualizuje, komp się wyłączy, a potem powinno być lepiej. Jeśli nie, to następnym razem jej to zrobię. Kasy za "naprawę" nie przyjęłam oczywiście.

Tak, będę się smażyć za to w piekle. Na wolnym ogniu... (,)

#przygodyxandry #humorinformatykow i trochę #heheszki
xandra - Xandra, geniusz zbrodni! Byłam odwiedzić jedną taką znajomą, bo babcia mnie ...

źródło: comment_8RlbzP5ZeUc6WtdMNRE4dmt0FmuZCfMM.jpg

Pobierz
  • 96