Wpis z mikrobloga

Murki, co to się #!$%@?ło... od godziny nie mogę tego rozchodzić.

Przysłał koleś CV na stanowisko frontendowca, przeglądam realizacje i jeden z adresów przykuł moją uwagę bo wydawał się znajomy. Otwieram i patrzę, a to strona którą robiłem 4 lata temu jako podwykonawca :D (maleńka strona dla kancelarii prawnej)

Napisałem do właściciela agencji dla której robiłem ten projekt z pytaniem czy zna typa, okazuje się, że gość pół swoich realizacji #!$%@?ł z ich strony :D

jaką trzeba być #!$%@?ą i pechowcem, żeby tak się podłożyć xD

#praca #pracbaza #heheszki
  • 97
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Ciepła klucha jesteś. Trzeba młodego powłóczyć, inaczej się nie nauczy i będzie dalej kombinował.
@henius: Zaproś i wołaj.
No i jest jeszcze artykuł 13 KK, o usiłowaniu przestępstwa. Jeśli na początku rozmowy będzie jasne, że chce u was zarabiać i chce to robić na podstawie kradzionego portfolio, to możesz go postraszyć paragrafami.
  • Odpowiedz
@henius: to co napisał @MarekOnline to by była wersja hardkore xD
1. gościu musi dylać pół Polski na rozmowę (najlepiej wieloetapową xD)
2. zatrudniacie go jak gdyby nigdy nic (bo zemsta smakuje najlepiej podana na zimno). gościu pewnie jeszcze się przeprowadzi xD
3. po miesiącu nagle orientujesz się że przecież on cię oszukał! a tu już wypłata wysłana!
4. pozew, zwolnienie dyscyplinarne, gościu zrujnowany
  • Odpowiedz
@henius: Zacznij mu mówić, co się #!$%@?ło w tej metodzie, w tej linii. Popłacz się ze śmiechu i dorób jeszcze historie do tego. Zobaczysz jego minę.( ͡° ͜ʖ ͡°)

A potem mu powiedz, żeby #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
BĘDĘ WOŁAŁ, zastanawiam się jak rozegrać tę sytuację dalej, póki co mam trochę roboty więc wieczorem się tym zajmę
  • Odpowiedz
@henius nie znam się ale się wypowiem... Nie złamałeś przypadkiem prawa o ochronie danych osobowych? Gość w CV zapewne umieścił klauzulę ze umożliwia zarządzanie jego danymi wyłącznie do celów rekrutacji. Zasięganie języka u osób trzecich nie jest elementem rekrutacji...
  • Odpowiedz