Wpis z mikrobloga

Murki, co to się #!$%@?ło... od godziny nie mogę tego rozchodzić.

Przysłał koleś CV na stanowisko frontendowca, przeglądam realizacje i jeden z adresów przykuł moją uwagę bo wydawał się znajomy. Otwieram i patrzę, a to strona którą robiłem 4 lata temu jako podwykonawca :D (maleńka strona dla kancelarii prawnej)

Napisałem do właściciela agencji dla której robiłem ten projekt z pytaniem czy zna typa, okazuje się, że gość pół swoich realizacji #!$%@?ł z ich strony :D

jaką trzeba być #!$%@?ą i pechowcem, żeby tak się podłożyć xD

#praca #pracbaza #heheszki
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@henius: Tak! jeszcze na koncu zrób mu "test", zeby powiedział co sądzi o Twoich projektach z przeszłości i podrzuć mu wlaśnie te strone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@henius: pewnie wyszłoby mu to na dobre. Dodaj jeszcze, że bardzo się Tobie spodobał i gdyby nie ta cała sprawa z kłamaniem to byście go wzięli za #10k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@henius: Oczywiście uprzednio wspominając że wyjątkowo mu powiesz, czego nigdy nie robisz, ze jestes baaardzo zadowolony z przebiegu rozmowy a teraz tylko dla formalności taki "teścik" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@henius Ja na Twoim miejscu bym do niego zadzwonił, dłużej pogadał i popytał o wszystko. Daj chłopakowi nauczkę, ale ciąganie z Krakowa do Warszawy tylko po to, żeby powiedzieć jak się podłożył to też chamstwo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@henius: Ja osobiście dziwię się, że za takie coś nie można beknąć jak np. za podrobienie dokumentów. Przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo.

Nie namawiam Cię do czegoś takiego, ale jako ciekawostkę podam:
Gdybyś zatrudnił taką osobę (a podanie nieprawdziwych kwalifikacji w CV wypełnia znamiona wykroczenia określonego w artykule 61 kodeksu wykroczeń) zgodnie z artykułem 286 kodeksu karnego przyjęcie wynagrodzenia przez takiego pracownika jest równoznaczne z popełnieniem przestępstwa
  • Odpowiedz
@henius: To jest #!$%@? nic. Mieliśmy w pracy na wakacje kolesia po liceum, przyszedł sobie trochę dorobić i głównie uzupełniał teksty, zdjęcia itp. Potem jeszcze z nim czasami współpracowaliśmy gdy była potrzeba. Parę miesięcy później dostaliśmy CV na grafika od jego siostry, w swoim portfolio umieściła prace naszego firmowego grafika xD xD xD I jeszcze się tłumaczyła że to dlatego że swojego portfolio jeszcze nie zdążyła zrobić, a nie chciała
  • Odpowiedz
nie znałem dokładnych paragrafów, dobrze wiedzieć, dzięki


@henius: No, jak nimi sypniesz na rozmowie, to się gość poryczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • Odpowiedz