Wpis z mikrobloga

wcześniej chociaż trzymał się postanowień, pokazywał paragon czy się zmieścił w limicie diety, dziś znów wyjazd do Kielc i pizza w nowym lokalu a raczej dwie pizze i kij z tym, że na dwie osoby ale pewnie po 22 zł ta pizza nie była, ale najpierw Szafa znowu połowa daily ból dupy o komentarze, niestety Ci youtuberzy zjedzą własny ogon zaraz, zakładnicy swojego sukcesu, nabić te 100K subów i zdobywać więcej ale treścią i tym czym zdobyli taką widownie już nie jest tak dobrze
#mocnyvlog #polskiyoutube
  • 11
@astri: Jakiś rok temu obejrzałem kilka jego filmów i myślałem, że zarzucił temat, bo nie żałował sobie jedzonka, ale jeśli dalej twierdzi że jest na "diecie" to rzeczywiście, sam się w konia robi.
@astri: @tagged: @mMichu: @4kroki: Ja się pytam, czego wy oczekujecie po tej jego FFD diecie? że naprawdę schudnie? że będzie zdrowszy? że za ok. 20 zł. można przeżyć dzień i facet złamie system? xd o #!$%@?! :D Powtarzam jeszcze raz FFD było na początku jak nie miał jeszcze sprecyzowanego kontentu na YT. Teraz ma 200k subów i sra na tę FFD. Pozdrawiam