Wpis z mikrobloga

@pikru: ja miałem z 'Piko'. Ostatnio robiłem porządki w pokoju i ją znalazłem xD Rodzice zawsze mi wspominają, że jak dostałem ten zestaw, to przez pierwsze kilka miesięcy potrafiłem godzinami gapić się jak pociąg jeździ w kółko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fire998; Najlepsze domowe hobby na zimowe i jesienne wieczory, obecnie nie mam miejsca ale jak tylko przeprowadzę się do nowego domku to już mam zaplanowane że na poddaszu zaczynam zabawę z ojcem w tworzenie makietki, mam zaplanowane kupno jakiegoś fajnego zestawu startowego ale już tych cyfrówek. Ostatnio tak sobie patrzyliśmy co tam się na rynku pozmieniało od czasów jak się ze mną bawił jak byłem małym gówniakiem i powiem wam
  • Odpowiedz
@matixrr: akurat to co trzymasz jest #!$%@? warte i więcej nie będzie bo to jest zestaw junior, a do tego wybrakowane rozrządy

@MatPL1122: nie taki zajebisty bo ludzie wracają pod analoga, bloki sygnałowe z lat 60 to jest mistrzostwo
  • Odpowiedz
@Fire998: ojciec jak poszedł na emeryturę to z braku zajecia zaczął robic makietę w piwnicy xD stadiony, kościoły, kopalnie... wszystko ręcznie:)
Po jakimś czasie tory z kolejek PIKO zamieniliśmy na nowa wersje (dłuższe i giętkie) dzięki czemu kolejka sie nie zatrzymywała i jeździła płynniej:)
  • Odpowiedz
@cadcadcad: Jak byłem mały to powiedziałem rodzicom, że chcę dostać kolejkę elektryczną, ale koniecznie taką jak mają koledzy. Nie wiedziałem wtedy, że to się nazywa Piko. To nawet nie była kwestia ceny. No i dostałem jakąś plastikową no name. Potem musiałem udawać, że mi się podoba. Tyle przegrać.
  • Odpowiedz
@Fire998: !!!!!!!!!!!!!!!!! BOŻE!!!
PAMIĘTAM TO!
Wujek miał takie i pozwalał się nimi bawić w okresie przedszkola! Byłem zafascynowany, że zabawka porusza się po torach sama :)

  • Odpowiedz