Wpis z mikrobloga

możesz jeść normalnie inne orzechy jako przekąskę bo to są dobre tluszcze,


@sajko: Tak, napisalas jasno jakby je mogl zrec jako zamiennik czegokolwiek. Wydaje mi sie ze ty tez masz spore braki.
przecież to proste, jesz mnie kcal niż twój organizm potrzebuje to chudniesz. Nie ma znaczenia czy jesz 2000 kcal fast foodów czy 2000 kcal owoców i warzyw.


@4kroki: Wlasnie jak to jest? Bo roznie sie mowi. Ja np zawsze oponuje jakoby piwo samo w sobie miało być kaloryczne itd, bo to jest nieprawda, piwo to głównie woda i kalorii ma tyle co szklanka dobrego soku pomarańczowego. I wtedy słysze, ALE TO
przecież to proste, jesz mnie kcal niż twój organizm potrzebuje to chudniesz. Nie ma znaczenia czy jesz 2000 kcal fast foodów czy 2000 kcal owoców i warzyw.


@4kroki: Nie do końca. Znaczy tak, schudnie się ale wtedy będziesz chudym ulańcem, tzw. skinny fat, bo kalorie są ważne, ale nie można ignorować składników odżywczych. Osoba jedząca 2000 kcal fast foodów będzie wyglądała o wiele gorzej niż osoba, która te kalorie przeznaczy na
chcę zobaczyć jaki to ma wpływ (już widzę, że skóra twarzy inaczej wygląda)


@ravau: co to znaczy inaczej wyglada? bez jedzenia przekasek skora wyglada na mlodsza, czy jaka? czy po prostu jestes chudszy?
@turbojez: to zazdroszczę! Ja nie ogarniam kuwety bez słodkich napojów :( za zielonego liptona mógłbym zabić. Za cholerę nie potrafię pic wody bez dodatków :( oby mi się kiedyś we łbie przestawiło