Wpis z mikrobloga

@ravau: no ja po takiej diecie bez chipsów i innych przekąsek, która trwała prawie rok, powiedziałam "a, jednak pierdzielę" i wiesz co? Nie zauważyłam jakiejś znaczącej różnicy na minus XD, w dodatku cerę mam teraz ładniejszą niż na zdrowej diecie. ¯\_(ツ)_/¯
@golomb13: jakie konkretnie? Ja jak spróbowałem mojej CocaCola Cherry w wersji ZERO, to prawie to wyplułem, bo niedobrę. Wolę wodę, teraz piję tylko Muszyniankę.

@nocnica: heh, ja nie mam diety, ja chce teraz sie oczyścić, zobaczyć miesiąc, dwa, a potem zacząć jesc to znowu normalnie, ale w mniejszych ilosciach, bo teraz jadłem codziennie, bez względu na porę dnia.
@golomb13: ja blajnd testy mogę mieć robione, rozróżniam wersje zero, light, Pepsi, cocacole, także ten :-)

@Wypok2: bleah. Cherry Coke była przepyszna. Cola wiśniowa bardzo dobra. Tej zero nie da się pić. To zupełnie inny smak. :(
@powiedz: Kilogramy masy*. Jak wynika z pierwszego artykułu, człowiek żywiący się w McD zdecydowanie poprawił swoje zdrowie. Jeżeli przy jedzeniu czegokolwiek dba się o odpowiednią ilość witamin, minerałów itd. to nie wiem czemu miałoby to wpływać na wygląd. Jeżeli chodzi o samopoczucie i koncentracje to są to wartości niemierzalne, nie da się sprawdzić w jednoznaczny sposób czy dieta na to wpływa. Ja na ten przykład byłem gruby, chudy, żywiłem się zdrowo
przecież to proste, jesz mnie kcal niż twój organizm potrzebuje to chudniesz. Nie ma znaczenia czy jesz 2000 kcal fast foodów czy 2000 kcal owoców i warzyw.


@4kroki:

przecież to proste, jesz mnie kcal niż twój organizm potrzebuje to chudniesz. Nie ma znaczenia czy jesz 2000 kcal fast foodów czy 2000 kcal owoców i warzyw.


no to w taki sposób to jest oczywiste, tylko że 2000 kcal to 2 bigmaci, frytki
W sensie, nowy rok, nowy ja xD i nie piję ŻADNYCH kolorowych napoi, oraz nie jem przekąsek, żadnych. Pierwsze 3 dni myślałem, że mnie rozsadzi.


@ravau: Ja kiedys pilem litr coli dziennie, prawie jak w pascie o czokoszkach, do tego rano paczki, czy inne slodycze w ciagu dnia. Raz chcialem zobaczyc, czy po odstawieniu cukru cos sie zmieni. Nie jadlem nic z duza iloscia cukru, nawet sokow owocowych nie pilem i
@sajko: NIe, nie moze od tak sobie ich jesc jako przekask bo orzechy to tluszcze, 1g tluszczu to 9kcal - i owszem sa zdrowe, ale jak przesadzi (a z tluszczami latwo) to bilans kaloryczny bedzie #!$%@?.
@golomb13 umiesz czytać? XD napisałam ze można normalnie jeść orzechy bo są to dobre tluszcze nie napisałam że ma je jeść kilogramami, jak widać op nie ma wiedzy w ogóle o jedzeniu zdrowo, nie ma co popadać w skrajności