Wpis z mikrobloga

  • 2251
Jakieś 15 lat temu modne wśród młodzieży było puszczanie sobie sygnałów telefonem XD Coś jak zaczepki lub machanie ręką w massegerze facebookowym. Nie chodziło o to, by ktoś oddzwonił, tylko żeby też puścił sygnał. Zazwyczaj odbywało się to pomiędzy przedstawicielami płci przeciwnej. Warto dodać, że rozmowy wówczas były bardzo drogie. Pamiętam, że dziennie dostawałem sygnały od 10 dziewczyn XD Do każdej trzeba było odpuścić sygnał, bo byłoby to niegrzeczne... XD

#oswiadczenie #heheszki #wykopplus30club #gimbynieznajo #telefony #ciekawostki
pogop - Jakieś 15 lat temu modne wśród młodzieży było puszczanie sobie sygnałów telef...

źródło: comment_RSaEPBf9IHZresYel0HNnKPSMV7lgNbb.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
@pogop: pamietam jak się biliśmy kto szybciej kogo złapie, puszczałeś sygnał i jak ktos szybko odebrał to wygrywał a tobie przychodził SMS ze zjadło ci 1 grosza :D
  • Odpowiedz
U mnie się mówiło "puszcznie bita" i do dzisiaj jak chce zeby ktoś ze znajomych dał mi znać, mówienia "ej, ale puść mi bita wcześniej !" O dziwo każdy rozumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pogop panowie a pamiętam jak plus zrobil koło 2005 roku darmowe wieczory i weekendy to w piątek wieczor nie dało się nigdzie zadzwonic bo tak sieć była obciazona
  • Odpowiedz
@pogop: pamietam jak kiedys krecilem z taka laska i kurde bite kilka dobrych godzin puszczalismy sobie sygnalki -_-
Niby nostalgia ale w sumie jednak bardziej żenada.
  • Odpowiedz