Wpis z mikrobloga

Michał 25 Katowice

Zgłoszenie nr 132 z dnia 2018-01-15 23:45:02

Imię: Michał
Wiek: 25
Miejscowość: Katowice
Kim jestem?
Nie mam zielonego pojęcia co mam tutaj wpisać, widzę że większość pisze o swoim wykształceniu i uprawianym zawodzie, albo jeszcze jakieś dziwne historyjki. Jestem po prostu sobą, nikim nadzwyczajnym, w trakcie finiszu studiów. Mówienie o sobie w takim kontekście to chyba moja słabość, nawet anonimowo mam z tym problem, otwieram się dopiero jak zaufam.

Wygląd
Chyba więcej niż 180 cm wzrostu, lekka nadwaga pojawiła się po rzuceniu palenia, z czego nie jestem dumny. Szatyn, oczy niebieskie. Dzieci zazwyczaj nie płaczą na mój widok, sam nie umiem się ocenić, ale raczej nie mam twarzy i postury modela. Nie wiem czy mam styl, no chyba że swój własny, czyli od lata ta sama fryzura, ubraniami się nie wyróżniam, połączenie ubioru schludnego z praktycznym, czyli w moim rozumieniu proste spodnie i klasyczna koszula bo lubię koszule. Lubię też ubrać marynarkę i ulubione skózane buty, ale nie lubię pełnego klasycznego garnituru.

Zainteresowania
Gdybym mógł, mieszkałbym w garażu ze swoim samochodem, interesuje mnie więc wszystko co się dookoła tego obraca. Lubię wszystko co związane z inżynierią, ale taką, której daleko do komputerów, niestety dziś to już abstrakcja. Lubię gotować i po prostu chodzić do lasu. Gdyby mnie było stać na studia zaoczne, poszedłbym też studiować filozofię jako drugi kierunek, po prostu mnie to kręci.

Czego oczekuję?
Oczekuję kogoś z płci przeciwnej, chociaż do rozmowy, niestety w środowisku w którym się obracam, kobiety to gatunek prawie wymarły. Oczekuję kogoś z kim nie będe musiał gadać o pierdołach, żeby udawać że rozmawiamy, nie mogę powiedzieć co może mnie zianteresować w drugiej osobie, bo może być to wszystko i nic, jestem ciekawy świata, więc jeśli ktoś mnie czymś zaciekawi, to już mnie ma.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idziemy razem robić to co ty lubisz, a potem to co ja lubię, lub w odwrotnej kolejności. Jak się znudzimy robimy to czego robić nie lubimy a musimy. Niby proste, ale więcej nie potrzebuję.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Decyzję o ślubie i dzieciach podjąłbym pewnie jakby było z kim, raczej nie miałym nic przeciwko.
Używki są dla ludzi, okazyjnie spożywam jakieś alkohole mocniejsze, piwa unikam, chyba że domowe to inna rozmowa. Palenie rzuciłem po kilku ładnych latach nałogu, więc teraz jakoś na palaczy krzywo patrzę. Innych używek raczej nie próbuję, z dewizą, że jak już nie palę to niczego, no chyba że adrenaliny, ale to już inna kategoria.

I tak napisałem już zbyt dużo.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykatowice < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Michał 25 Katowice

Zgłoszenie nr 132 z dnia 2018-01-15 23:45:02

Im...

źródło: comment_2V7ek5En6EYpfEnRmh595xZMwlOAkTal.jpg

Pobierz